20 kwietnia 2018

Mistrzostwa Polski w Catan!

slider_catan_mp2018

Zostań księciem Catanu

Z wielką przyjemnością możemy ogłosić kolejną edycję Mistrzostw Polski w Catan. Podobnie jak w poprzednim roku, Mistrzostwa będą zorganizowane w dwustopniowej strukturze. Najpierw w całej Polsce odbywać się będą eliminacje z nagrodami, których zwycięzcy zostaną zaproszeni na wielki finał na początku października. Weź udział w Mistrzostwach Polski w Catan i wygraj wspaniałe nagrody, w tym wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA W KOLONII 24-25.11!

Skarby Catanu

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Catan to także rewelacyjne nagrody dla uczestników! Za sam udział w eliminacjach otrzymasz pamiątkową podkładkę pod kubek, zaś Ci, którzy dotrą do finałowej rundy, otrzymają wyjątkowe nagrody:

I miejsce: Catan: Pojedynek + Catan: Najlepsi Przyjaciele + Bilet wstępu na FINAŁ

II miejsce: Catan: Najlepsi Przyjaciele + Bilet wstępu na FINAŁ

III miejsce: Catan: Najlepsi Przyjaciele

IV miejsce: Catan: Najlepsi Przyjaciele

nagrody_catan2018

Jak wziąć udział?

To proste – na TEJ stronie znajdziesz mapę, na której w miarę zgłaszania kolejnych turniejów będziemy oznaczać miejsce i datę, gdzie możecie zagrać. Wystarczy, że zgłosisz się do organizatora i zapiszesz na wydarzenie. Reszta zależy już od Ciebie – opracuj swoją strategię podboju wyspy Catan i zwyciężaj w kolejnych rundach, aby sięgnąć po nagrody!

Co jeśli w Twoim mieście nie ma odbywają się żadne eliminacje? Wtedy czas wziąć sprawy w swoje ręce: znajdź sklep z planszówkami, kawiarnię lub klub, który mógłby być zainteresowany przeprowadzeniem eliminacji i skontaktuj się z nim, pytając, czy myśleli o dołączeniu do naszego wydarzenia. Wszystkie szczegóły dotyczące zgłaszania turnieju, jak i regulamin, można znaleźć na TEJ stronie.