3 października 2018

Mistrzostwa Polski oraz Dzień Fanatyka już za tydzień

Już tylko tydzień pozostał do Mistrzostw Polski 2018 w Catan (13 października) oraz Star Wars: Przeznaczenie (13-14 października). Ale to nie wszystko, 14 października odbędzie się również pierwszy Dzień Fanatyka, czyli spotkanie fanów gier planszowych i karcianych ze świata Lovecrafta.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Warszawie, w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym (CKS) przy ulicy Bobrowieckiej 9.

mistrzostwa_polski2018_600

Catan

Gdybyście jeszcze nie wiedzieli, to 13 października odbędą się finały Mistrzostw Polski w grze Catan. Turniej odbędzie się w Sali ONZ(406),  a udział mogą wziąć w nim wszyscy gracze, którzy zakwalifikowali się w turniejach, które przez ostatnie miesiące odbywały się w całym kraju. Jeśli jeszcze nie wysłaliście swoich zgłoszeń, nie zwlekajcie – juz niedługo zamykamy finalną listę uczestników!

Po więcej informacji na temat zgłoszenia, harmonogramu i nagród zapraszamy tutaj.

Star Wars: Przeznaczenie

star-wars-przeznaczenie-banner-kategorii

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju w Star Wars: Przeznaczenie znajdują się na stronie rankingowej. Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o aktualizacjach.

Dzień Fanatyka – Horror w Arkham LCG

fanatyk_mini

Wszystkich z Was, dla których macki są bliskie, zapraszamy do udziału w pierwszym Dniu Fanatyka. To świetna okazja do spotkania się z miłośnikami gier ze świata Lovecrafta oraz wspólnego rozgrywania scenariuszy z gry karcianej Horror w Arkham LCG. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tutaj.

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informujemy o aktualizacjach.