26 listopada 2018

Maty do gier Horror w Arkham oraz Gra o Tron już wkrótce!

Od dzisiaj w Waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym możecie zamawiać maty do gierHorror w Arkham: Trzecia edycja oraz planszowej Gry o Tron. Maty będą dostępne w 2019 roku, a ich zamówienie odbywa się na podobnej zasadzie co Druk Na Żądanie.

Świat w niebezpieczeństwie

Z okazji trzeciej edycji Horroru w Arkham, Fantasy Flight Games przygotowało możliwość zakupu maty z grafiką z gry. W walce z ciemnością, będziesz bowiem potrzebować czegokolwiek co może okazać się przydatne. Przedwieczni wtargną do naszej rzeczywistości, a szanse przetrwania są w najlepszym razie niewielkie. W mieście Arkham najmniejsza przewaga może okazać się istotną różnicą pomiędzy zwycięstwem a przerażającą porażką. Będziesz potrzebować odpowiednich narzędzi, jeśli masz jakąkolwiek nadzieję na zakończenie swojej wyprawy przy zdrowych zmysłach.

mata-arkh

Ta antypoślizgowa mata w rozmiarze 91,5 x 91,5 cm pozwoli Ci zagłębić się w pokrętnym świecie upiornego horroru, dostarczając Ci pełną przestrzeń do rozłożenia rozległego labiryntu jakim jest Arkham. Ponadto, mata jest także znakomitym sposobem na organizację Twojej gry, z przestrzenią na całą planszę po środku oraz różnorodnymi komponentami wzdłuż krawędzi.

Matę do trzeciej edycji Horroru w Arkham możecie zamówić w Waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi lub naszym sklepie internetowym.

Przez Wąskie Morze

Siedem Królestw Westeros podzielił konflikt zarówno na otwartych polach bitew, jak i w zdradzieckich intrygach. Od lat rozgrywasz te epickie walki o władzę na swoim stole w Grze o Tron: Grze planszowej, teraz nadciąga także rozszerzenie Matka Smoków.

Wkrótce będziesz w stanie prowadzić swoje bitwy w Westeros na perfekcyjnie przygotowanej mapie. Z dumą prezentujemy matę do gry Gra o Tron: Gra planszowa. Mierząca 91,5 x 91,5 cm mata zawiera wszystkie Siedem Królestw w całej swojej okazałości wraz zachodnim wybrzeżem Essos wprowadzonym w Matce Smoków.

mata-got

Od portu w Volantis po śnieżne pustkowia Czarnego Zamku, świat Pieśni Lodu i Ognia jest kunsztownie ukazany na tej wyjątkowej antypoślizgowej macie. Jak możecie zobaczyć powyżej, mata jest całkowicie kompatyblina z nadchodzącym rozszerzeniem Matka Smoków płynnie łącząc kontynent Essos, tor siły smoków, Żelazny Bank Braavos, fortecę Arryna w Eyrie, czwartą talię Westeros oraz tory wpływów – wszystko wydrukowane na jednej przemyślanej macie.

Matę do Gry o Tron możecie zamówić w Waszych ulubionych sklepach lub naszym sklepie internetowym.