12 marca 2019

Mata do Twilight Imperium: Świt nowej ery – wysyłka trwa!

Wasze rozgrywki w Twilight Imperium: Świt nowej ery nabiorą zupełnie nowego wymiaru dzięki dedykowanej macie do gry, która dotarła już do naszego magazynu! Trwa wysyłka tego produktu, jeśli więc zamówiliście matę w przedsprzedaży oczekujcie na kuriera.

Galaktyczna mata przedstawia graficzny schemat ułożenia planszy oraz informacje, które szybko pozwolą przygotować galaktykę do rozgrywki – i to niezależnie od liczby graczy! Stanowi ona nie tylko pomocnicze narzędzie na początku gry – jest ona także centralnym punktem rozgrywki i wspaniale pomaga zanurzyć się w kosmiczny świat legendarnej kosmicznej opery. Dzięki temu wszystkie rozgrywki nabierają zupełnie nowego wymiaru!

TI_mata

W Twilight Imperium: Świt nowej ery gracze toczą walkę o imperialny tron.

Po zakończeniu straszliwych Wojen Zmierzchu wielkie rasy dawnego Imperium Lazaxów wycofały się na swoje światy macierzyste. Rozpoczął się okres niepewnego pokoju.

Dziś Galaktyka znów zaczyna wrzeć, wielkie rasy raz jeszcze sięgają poza swoje granice, w bezkresne odmęty przestrzeni kosmicznej. Mecatol Rex, klejnot galaktycznej cywilizacji, czeka na tego, kto ośmieli się sięgnąć po tytuł Imperatora.

twilight_3d

Kto zagarnie dla siebie tron? Wielkie rasy szykują się na świt nowej ery – czy to poprzez wojskową dominację, czy też sprytną manipulację Galaktyczną Radą.