17 listopada 2022

Małe Epickie Podziemia powracają z dodatkiem i Małymi Epickimi Galaktykami

Mae_Epickie_Podziemia_Opowiesci_Galaktyki_Przedsprzedaz_Dodruk_Wymiana_Kart_800_1000v2

Z przyjemnością informujemy, że już 14 grudnia do sklepów powróci gra Małe Epickie Podziemia. Tego dnia premierę będzie miał także dodatek do tej gry o nazwie Opowieści oraz zupełnie nowa gra w ramach serii Małe Epickie, czyli Małe Epickie Galaktyki. Gry możecie już zamawiać w najlepszych sklepach z grami planszowymi oraz naszym  sklepie internetowym.

Wraz z tymi produktami dotrze do nas także dostawa poprawionych zestawów Kart Podziemi.

Zgodnie z naszą wcześniejszą deklaracją, wszystkie osoby, które posiadają różniące się odcieniem rewersów Karty Podziemi będą mogły otrzymać talię poprawionych kart. Realizacje reklamacji planujemy rozpocząć od 14 grudnia. Są trzy możliwości otrzymania poprawionego zestawu:

1. Odbiór osobisty w sklepie, w którym dokonano zakupu gry podstawowej Małe Epickie Podziemia po uprzednim zgłoszeniu i informacji zwrotnej, że sklep posiada karty już na miejscu.
2. Wysyłkowo przy zakupie dowolnej gry (np. dodatku do gry Małe Epickie Podziemia: Opowieści) w sklepie, w którym dokonany został zakup gry podstawowej Małe Epickie Podziemia – prosimy wówczas o kontakt ze sklepem w celu ustalenia, aby do paczki dołączona została wspomniana talia.
2. Bezpośrednio u nas – osoby, które w najbliższym czasie nie planują zakupu w sklepach, w których zakupili grę podstawową lub nie mają możliwości odebrania talii osobiście, prosimy o kontakt pod adresem reklamacje@galakta.pl. Proszę zawrzeć następujące informacje:
Tytuł wiadomości: Małe epickie podziemia – karty

Treść:

  • Imię i nazwisko
  • Dowód zakupu
  • Adres do wysyłki (wysyłka Pocztą Polską)
  • Telefon kontaktowy
Zwracamy się do Was z prośbą o wybór pierwszego rozwiązania jeżeli tylko to możliwe, ponieważ znacznie obniży to dodatkowe koszty związane z wysyłką kart, które poniesiemy. Dziękujemy za zrozumienie

Małe Epickie Podziemia

male_epickie_podziemia_3d_mockup

To kooperacyjny dungeon crawler dla 1-4 graczy gotowych przemierzyć podziemia fantastycznego świata Aughmoore.
W Małych Epickich Podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.
Rozgrywka dzieli się na dwa akty: Podziemia oraz Bossa. W obu gracze muszą przemierzać modularną, zmieniającą się przy każdej rozgrywce planszę i ścigać się z przygasającym w każdej turze światłem pochodni. Gdy ta całkiem zgaśnie, nasi herosi będą na zawsze zagubieni w ciemnościach.
Po sprawdzeniu całego podziemia, oczyszczeniu go ze sługusów i odnalezieniu wejścia do leża, gracze muszą stoczyć wymagającą potyczkę z Bossem. Każdy Boss posiada wyjątkowe zdolności i leże o unikatowym środowisku, ułatwiającym lub utrudniającym walkę w zależności od wykorzystanych umiejętności i pozycji, z jakiej atakuje bohater.
TEDU_Gameplay_Mockup

Małe Epickie Podziemia: Opowieści

male_epickie_podziemia_OPOWIESCI_3d_mockupBohaterowie gromadzą się w cieple obozowego ogniska, świadomi niebezpieczeństw w otaczającej ich kniei. Przybyli na Wybrzeże
Goblinów z krain całego Aughmoor, i każde z nich ma coś do opowiedzenia nowym towarzyszom. Jedni są tu dla sławy i chwały, inni dla złota, a niektórzy mają zgoła bardziej nikczemne cele. Ale w tej chwili ci tak różni towarzysze są sojusznikami, zgodnymi razem stawić czoła przeciwnościom: wejść do podziemi, pokonać Bossów, wypełnić zadania i uratować świat.
male_epickie_podziemia_opowiesci_wypelniacz2_poprawka

male_epickie_podziemia_opowiesci_wypelniacz1

Małe Epickie Galaktyki

male_epickie_galaktyki_3d_box_mockup

W Małych Epickich Galaktykach ciężar wszechświata spoczywa na twoich barkach. Jako najwyższy dowódca poprowadzisz swoje imperium w galaktycznej wojnie! Walcz o kolonizację najbardziej obiecujących planet, mądrze zarządzaj zasobami, poszerzaj strefę wpływów i sprytnie prowadź gwiezdną flotę… A kosmos będzie twój!
Małe_Epickie_Podziemia_Galaktyki_Elementy_Gry_4