8 grudnia 2022

Małe Epickie instrukcje: Galaktyki i dodatek Opowieści do Podziemi już na stronie

MEP_MEO_instrukcje_800x1000

Seria Małych Epickich gier ma się całkiem dobrze, dlatego czas na przybliżenie zasad naszych nowości, które 14 grudnia mają swoją premierę! Małe Epickie Podziemia: Opowieści to dodatek do przygodowego dungeon crawlera Małe Epickie Podziemia, a Małe Epickie Galaktyki to nowość w klimatach Sci-Fi. Gotowi na wiele przygód w tycich pudełkach?

Małe Epickie Galaktyki

Gdzieś w głębi kosmosu twoja przeludniona galaktyka sięga ku odległym planetom w nadziei na dalszą ekspansję. Będziesz budować flotę, walczyć o wpływy i kolonizować nowe światy w imię galaktycznego podboju. Jednak nie tylko twoje imperium pragnie się rozwijać. Oportunistyczni rywale z odległych zakątków przestrzeni rosną w siłę równie szybko co ty, a wszechświat nie jest wystarczająco nieskończony, by każdy zrealizował swe ambicje. Jeśli strategicznie rozmieścisz statki, wybierzesz właściwe planety i przechytrzysz oponentów, kosmos będzie twój, a rywalom zostanie jedynie gwiezdny gruz!

Male Epickie Galaktyki Instrukcja Pl Web (6.8 MB)

Grę zamówicie >>>TUTAJ<<<

Małe Epickie Podziemia: Opowieści

Bohaterowie gromadzą się w cieple obozowego ogniska, świadomi niebezpieczeństw w otaczającej ich kniei. Przybyli na Wybrzeże Goblinów z krain całego Aughmoor, i każde z nich ma coś do opowiedzenia nowym towarzyszom. Jedni są tu dla sławy i chwały, inni dla złota, a niektórzy mają zgoła bardziej nikczemne cele. Ale w tej chwili ci tak różni towarzysze są sojusznikami, zgodnymi razem stawić czoła przeciwnościom: wejść do podziemi, pokonać Bossów, wypełnić zadania i uratować świat.

Male Epickie Podziemia OPOWIESCI Instrukcja Pl Web (11.2 MB)