12 maja 2022

Majowe daty premier

Znamy już daty premier tytułów, które już wkrótce trafią na sklepowe półki! Wybierzcie coś dla siebie:

 

ukryci_liderzy_3d_box_mockup

Ukryci liderzy – premiera 8 czerwca

Wyspa Oshra pogrążona jest w chaosie. Śmierć Cesarza sprawiła, że konflikt pomiędzy Górskimi Plemionami a Armią Imperialną przybrał na sile. Podczas gdy Wodne Ludy za wszelką cenę próbują utrzymać w ryzach zwaśnionych rywali, Nieumarli dążą do otwartej wojny. Cała nadzieja w szóstce dzieci Cesarza. Które z nich obejmie tron? GRA PEŁNA DEDUKCJI Ukryci Liderzy to szybka i lekka strategiczna gra karciana z dużą ilością bezpośredniej interakcji między graczami. To świetne połączenie mechaniki budowania własnego obszaru gry z elementami dedukcji i wyjątkowym mechanizmem określania zwycięzcy.

ukryci_liderzy_kompania_krolowych_3d_box_mockup_mirror

Kompania królowych – premiera 8 czerwca

Królowe przybyły, aby wesprzeć swoje dzieci! Kompania królowych to mini dodatek nadający grze dodatkowej głębi!

Więcej dedukcji, więcej strategii, więcej kart!

Ukryci liderzy i Kompania królowych dostępni w przedsprzedaży >>>TUTAJ<<<

tidal_blades_box_3d_mockup

Tidal Blades: Obrońcy rafy – premiera 18 maja

Wielu dzielnych śmiałków przybyło, by wziąć udział w Wielkim Turnieju, jednak tylko nieliczni z nich będą mieli szansę dołączyć do Ostrz Pływów – elitarnej gwardii wyspiarskiej krainy. By móc dostąpić tego zaszczytu, będziecie musieli stawić czoła wyzwaniom Stadionu Lamara, Chronoseum oraz Szranków Droska, wysunąć się na prowadzenie w rankingu czempionów i bronić krainy przed rosnącym zagrożeniem, jakim są potwory wyrywające się z okowów tajemniczej Fałdy.

Tidal Blades w przedsprzedaży znajdziesz >>>TUTAJ<<<

Wojna_o_Pierścień_Los_Ereboru_Cover

Wojna o Pierścień: Los Ereboru – premiera 25 maja

Los Ereboru pozwala rozegrać Wojnę o Pierścień przy założeniu, że Wolne Ludy poniosły porażkę w Bitwie Pięciu Armii, orkowie zajęli Samotną Górę, zaś krasnoludy – zmuszone do pozostania w Żelaznych Wzgórzach – nigdy nie otrzymały by szansy na rozkwit swego królestwa. Miasto na Jeziorze przestało istnieć, a Dale nadal pozostaje w ruinie…

O Losie Ereboru będzie można zadecydować >>>TUTAJ<<<

 

oriflamme_pozoga_3d_box_mockup

Oriflamme: Pożoga – premiera 18 maja

Twój ród znacznie poszerzył swoje wpływy, i po miesiącach bezlitosnych zmagań czujesz, że stawka jeszcze nigdy nie była tak wysoka… a zatargi tak zaciekłe. Gdy wojenna pożoga grozi pochłonięciem całego królestwa, nic nie zdoła powstrzymać twego rodu przed zdobyciem tronu…
W grze Oriflamme: Pożoga będziesz umieszczał swoje zakryte karty, by przygotować nieczyste zagrywki. Będziesz miał za zadanie zabezpieczać swoje interesy lub przygotowywać kombinacje efektów. Będziesz musiał pamiętać o zastawianiu pułapek we właściwym momencie i w końcu zgromadzeniu wystarczająco dużej ilości punktów wpływu, by zdobyć tron!
O Francuską koronę zawalczycie >>>TUTAJ<<<
sns_nadejscie_mroku_box_3d_mockup

Sword & Sorcery: Nadejście mroku – premiera 25 maja

Nadchodzi armia nieumarłych…

Mrok zalega w całej krainie, bramy cmentarzy stają otworem, a nieśmiertelni bohaterowie muszą zmierzyć się teraz z wrogami, którzy ignorują ból i nigdy nie sypiają… nieumarłymi, a właściwie całą ich armią. Szkielety, wampiry i wilkołaki pojawiają się wszędzie… Czy bohaterowie wypełnią swą misję i ostatecznie uwolnią dusze od czaru klejnotów dusz?

W rozszerzeniu Sword & Sorcery® — Nadejście mroku ścieżka prowadzi bohaterów ku finałowi, w którym zadecyduje się ich los.

Poznajcie zakończenie epickiej kampanii bohaterów dzięki zadaniom z tego rozszerzenia, które stanowi ostatni akt legendarnej sagi. Czekają na Was zdolności z najwyższych poziomów duszy, skarby oraz trudni wrogowie! Przygotujcie się na najbardziej wciągające i chwalebne doświadczenie w krainie Sword & Sorcery!

Sword & Sorcery: Hero Packi – premiera 25 maja

Świat Sword & Sorcery zawsze potrzebuje nowych bohaterów! Każdy z czterech najnowszych Hero packów da Wam możliwość wprowadzenia potężnych postaci do swojej kampanii. Do sprzedaży trafi także zestaw figurek postaci duchowych istot abyście jeszcze głębiej mogli zanurzyć się w świat gry.

 

Dodatki do Sword & Sorcery znajdziecie >>>TUTAJ<<<

 

 

sword_n_sorcery_hero_pack_skeld sword_n_sorcery_hero_pack_volkor sword_n_sorcery_hero_pack_kroghan
sword_n_sorcery_hero_pack_samyria sword_n_sorcery_hero_pack_ghostsoulforms