9 października 2020

Machina Arcana – mity Cthulhu w steampunkowej oprawie

2-rectangle-d_POL

Dziś bardzo krótka zapowiedź, za to pełna emocji! Na platformie Kickstarter trwa kampania gry Machina Arcana – gry pełnej klimatu, macek i przygód. Takiej pozycji nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Nawiązaliśmy współpracę z głównym wydawcą tego tytułu – wydawnictwem Adreama. Z udziałem naszego wydawnictwa pełna wersja z platformy Kickstarter zostanie wydana po polsku i będzie dostępna później w normalnej sprzedaży. Link do kampanii znajdziecie TUTAJ.

W ramach linii produktów zostanie wydana zarówno gra podstawowa, jak i dwa rozszerzenia: From Beyond oraz To Eternity. Zachęcamy do wsparcia trwającej jeszcze 6 dni kampanii w celu odblokowania dodatkowych celów oraz do obserwowania naszych stron, gdzie będziemy publikować więcej informacji na temat tego projektu.

Wyruszcie w podróż w nieznane, zmierzcie się z kosmiczną grozą i walczcie o przetrwanie! Wraz z przyjaciółmi przeżyjcie mroczną przygodę w klimacie steampunkowego horroru, inspirowanego twórczością H.P. Lovecrafta.

6 gameshot-a

Machina Arkana to w pełni kooperacyjna, taktyczna gra przygodowa dla 1-4 graczy.

Jako uczestnicy gry wcielacie się w badaczy wrzuconych w straszliwe czeluści, starając się przetrwać i przejść kolejne rozdziały jednej z wielu opowieści grozy. Jeśli nawet zdołacie pozostać przy życiu do końca historii, w finale każdego scenariusza będziecie musieli zmierzyć się ze specjalnym wyzwaniem. Unikatowe otoczenie, interaktywny ekwipunek, wyjątkowa mechanika walki i liczne, taktyczne wybory stanowią integralną część fabularnego doświadczenia, które gwarantuje głębokie zanurzenie w uniwersum oraz dużą regrywalność.

Jednak strzeżcie się! Jedynym celem hordy unikalnych, przerażających potworów jest zniszczenie Waszej grupy. Na dodatek straszliwe wydarzenia targają mrocznymi przestrzeniami ponurych sal, stanowiących scenerię gry, komplikując wątki i odbierając wszelką nadzieję.

Rozkoszujcie się wyjątkową oprawą graficzną i mrocznymi ilustracjami świata gry. Dajcie się porwać wciągającej fabule i dziwacznym wydarzeniom, które przeżyjecie, walcząc o przetrwanie pośród tajemniczych, magicznych głębi.

Do rozgrywki nie jest wymagany mistrz gry. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany czasu trwania oraz poziomu trudności.

Machina Arcana można rozgrywać jako osobne scenariusze lub w rozwijającym się stopniowo trybie kampanii – wszystko po to, abyście mogli zaspokoić swoje najmroczniejsze pragnienia.

Wejdźcie razem z nami w świat mitów Cthulhu okraszonych steampunkową parą!