6 czerwca 2019

Lipcowa nowość i dodruki

Wakacje zapowiadają się prawdziwie gorące! A to wszystko za sprawą transportu jaki powinien do nas dotrzeć już w lipcu. To właśnie wtedy spodziewamy się dodruku Waszych ulubionych tytułów oraz rozszerzenia do gry planszowej Fallout.

Nowość

Fallout_new_californiaAch, Kalifornia: słoneczny blask, bryza znad oceanu i radioaktywne pustkowie aż po horyzont. Ten opustoszały, przybrzeżny stan był niegdyś niczym jaśniejący klejnot, ale od czasów Wielkiej Wojny region znany dziś jako Nowa Kalifornia opanował chaos. I to jest doskonała wiadomość! W końcu tam, gdzie panuje chaos, można liczyć na cenne łupy! Rozszerzenie Nowa Kalifornia wzbogaca Fallout: Grę planszową o nowe zadania, towarzyszy, krypty oraz przedmioty. Zupełnie nowy scenariusz kooperacyjny pozwala ocalałym współpracować, natomiast nowe kafelki mapy rozbudowują planszę, gwarantując jeszcze więcej zabawy podczas odkrywania kolejnych terytoriów. Sięgnij po broń, gdy tylko wstanie słońce! Czy stać Cię na to, by podbić Nową Kalifornię?

Rozszerzenie możecie zamawiać w przedsprzedaży w sklepach z grami planszowymi i naszym sklepie internetowym.

Dodruki

Gry oraz rozszerzenia powinny wrócić do sprzedaży już w lipcu tego roku. Tytułów szukajcie w sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym.

Nie możemy się już doczekać!

16230R-BOX-PO-1