1 października 2017

Legenda Pięciu Kręgów LCG – Wydarzenia Premierowe

l5k_box

Premiera Legendy Pięciu Kręgów LCG, nowej gry karcianej osadzonej w inspirowanym feudalną Japonią i jej legendami świecie Rokuganu, już w ten czwartek 05.10. Start nowej gry to zawsze wielkie wydarzenie – tym bardziej, jeśli rozgrywa się ona w uniwersum tak popularnym i lubianym w Polsce! Dlatego zachęcamy do dołączenia do premierowych wydarzeń, które odbędą się po 05.10 w sklepach w całej Polsce. Listę sklepów, które planują zorganizowanie takich wydarzeń podamy na początku tygodnia. Teraz chcemy powiedzieć kilka słów o samych wydarzeniach i przewidzianych nagrodach.

Jedna gra – trzy wydarzenia

op045_layout3

Każdy Zestaw Premierowy zawiera nagrody aż na trzy różne wydarzenia, a w każdym z nich może wziąć udział 12 graczy. Poniżej przedstawiamy wszystkie trzy wydarzenia i nagrody, jakie można na nich otrzymać:

Impreza Premierowa

Wydarzenie odbywające się w weekend premiery Zestawy Podstawowego, gdzie gracze stworzą małe talie z zakupionego pojedynczego zestawu i grają towarzysko. Każdy uczestnik otrzyma smycz, identyfikator oraz zestaw naklejek, a dodatkowo 7 losowych graczy otrzyma kartę promocyjną czempiona klanu.

op045_layout1

op045_layout2

Promocyjna karta Łaski Cesarskiej (awers i rewers).

Cesarskie Wezwanie

Wydarzenie odbywające się po Mistrzostwach Świata, wprowadzające nowe klanowe role Strażnika i Poszukiwacza. Gracze dyskutują o strategii każdego klanu i pomagają sobie nawzajem w tworzeniu pełnych talii swoich ulubionych klanów, korzystając z dwóch lub trzech Zestawów Podstawowych. Gracze grają towarzysko. Każdy uczestnik otrzyma kartę promocyjną Łaski Cesarskiej. Dodatkowo każdy gracz wybiera swój ulubiony klan – jeden losowy gracz z każdego klanu otrzyma kartę promocyjną czempiona swojego klanu.

Droga Kręgów

Wydarzenie w formie turnieju dające ostatnią szanse na sprawdzenie swoich umiejętności przed rozpoczęciem wydarzeń z cyklu Organized Play w 2018r. Każdy uczestnik otrzyma przypinkę z legendarnymi pięcioma kręgami. Najlepszy gracz z każdego klanu otrzyma kartę promocyjną czempiona klanu.