3 października 2016

Lando, Bossk i Blaise wchodzą do baru…

bespin_mini

Z wielką przyjemnością zapowiadamy dzisiaj nowe zestawy sojuszników i wrogów z Bespińskiego Gambitu:

- Lando Calrissian, Czarujący kanciarz

- Infiltratorzy IBB

- Agent Blaise, śledczy IBB

- Bossk, Urodzony łowca

Nowe, potężne figurki dołączają do Sojuszu Rebeliantów oraz Imperium w zestawach sojuszników i łotrów. Każdy zestaw oferuje dopracowaną figurkę zastępującą żeton postaci z Bespińskiego Gambitu oraz zawiera nowe karty ulepszające grę.

 

Lando Calrissian, Czarujący kanciarz

landoJako główny administrator Miasta w Chmurach, Lando Calrissian ma dostęp do znacznych zasobów i wpływów. Pomimo ostatniego awansu na poważane stanowisko, Lando pozostał przemytnikiem, hazardzistą i wyjętym spod prawa oszustem, teraz zdecydował przećwiczyć swoje umiejętności, pomagając wysłannikom Sojuszu uniknąć agentów IBB.

Nowe kampanie poboczne wprowadzane przez ten zestaw zapraszają graczy do odszukania zaginionych okrętów z zasobami i pozwalają Lando korumpować wrogów. Jednak nieważne w jakiej pozycji rozmieścisz Lando Calrissiana – jego pomysłowość i wesoła pogarda dla zasad będą atutami dla całej załogi.

Mapa Schornu Lothal jest wsparciem dla konfrontacji z udziałem Landa, podczas których walczy o zdobycie artefaktów i dostanie się do ukrytych składowisk broni, zanim zrobi to wróg. Dodatkowo każda postać może skorzystać z karty Pech po tym jak przeciwnik przerzucił kość, aby usunąć tę kość całkowicie. Zestaw Lando Calrissian, dzięki niekonwencjonalnym taktykom, umożliwi szybkie zyskanie przewagi w bitwie.

 

Infiltratorzy IBB

Nie ma wielu imperialnych instytucji, które przerażają

infiltratorzy_box

bardziej niż Imperialne Biuro Bezpieczeństwa. Twój sąsiad, kobieta rozmawiająca w kanciapie, przechodzień obok – każdy może być informatorem… Nie można ufać nikomu i w aurze duszącego strachu prawie nikt nie ośmiela się mówić o rebelii. Teraz ten stan można umocnić z pomocą zestawu Infiltratorów IBB.

Infiltratorzy IBB są niebezpiecznymi, używającymi Ukrycia wrogami, którzy potrafią obniżyć celność wroga i wytrzymać dużo zadanych obrażeń. Dodatkowo, każdy Infiltrator IBB posiada umiejętność Skoordynowane uderzenie, która pozwala innej figurce w grupie przerwać i wykonać atak.

Czy używasz ich umiejętności w kampanii czy konfrontacji, zestaw Infiltratorów IBB wprowadza wspomagające karty, misje i nagrody, a ulepszone konfrontacje dodatkową broń do każdej misji.

 

Agent Blaise, śledczy IBB

swi26_spread_legal

Agenci IBB w Mieście w Chmurach prowadzeni przez agenta Blaise’a są mistrzami przesłuchiwania i rozważnymi wojownikami. Zestaw przeciwnika Agenta Blaise’a wniesie precyzję i grozę imperialnych weteranów do gry.

Czy obserwujesz uliczki Miasta w Chmurach, czy bierzesz udział w kolejnej galaktycznej kampanii, agent Blaise będzie groźnym przeciwnikiem dla bohaterów Rebelii. Rozszerzenie zawiera nowe agendy, które ulepszą umiejętności szpiegowskie Imperium.

W konfrontacjach agent Blaise jest niezrównany w odcinaniu Rebeliantów od wsparcia. Dwie nowe misje konfrontacyjne przenoszą graczy do przerażających głębin kwater IBB, a nowe karty dowodzenia wprowadzają sztuczki i niebanalne taktyki. Dodatkowo, agent Blaise umożliwia śledzenie wrogów i odrzucenie ich kart dowódczych, zawsze zapewniając przewagę.

 

Bossk, Urodzony łowca

swi25_spread_legal

Bossk, Łowca nagród wyrusza na polowanie… Jego nieokiełznana dzikość jest wielką siłą; niezależnie od tego, czy bierzesz udział w konfrontacji czy współpracujesz z graczem Imperium w kampaniach – Bossk szybko obnaży swoją niebezpieczną naturę łowcy.

W trakcie kampanii zestaw Łotra Bosska oferuje nowe wyzwania i emocjonujące dodatki agendy, by zwiększyć wachlarz możliwości. Nowych zestawów agendy można użyć do polowania na Rebeliantów lub przemycenia broni do dziczy Toydarianu.

Bossk może dołączyć również do konfrontacji – dwie nowe misje, jakie wprowadza, pozwalają wykorzystać nowe karty dowodzenia jako zaskakujące, nieprzewidywalne manewry. Przykładowo, można użyć umiejętności Szalony atak podczas natarcia i dodać czerwoną kość do puli ataku. Za to należy dodać jedną białą kość do puli obrony figurki.

 

Podróż do Miasta w Chmurach

Cztery nowe zestawy sojuszników i przeciwników wprowadzą niesamowite ulepszenia do dodatku Bespiński Gambit i rozwiną możliwości Twoich bitew rozgrywających się w mieście pośród chmur. Rozszerzenia będą dostępne już w tym tygodniu!