28 maja 2018

Labirynty obłędu – data premiery

ahc_labirynty_obledu_front_box_insertHorror w Arkham LCG: Labirynty obłędu

Mamy przyjemność poinformować, że najnowszy dodatek do Horroru w Arkham LCG zatytułowany Labirynty obłędu dotarł już do naszych magazynów i w sklepach pojawi się w dzień swojej europejskiej premiery, czyli dokładnie 7. czerwca. Przygotujcie się dobrze, bo już za dwa tygodnie czeka na Was zupełnie nowe wyzwanie w śmiertelnie niebezpiecznych warunkach.

Labirynty obłędu to rozszerzenie, które nie wchodzi w skład żadnego z dotychczasowych cykli i oferuje zupełnie odrębny scenariusz. W dodatku znajdziecie 80 kart, które wzmocnią Wasze talie badaczy i pozwolą rozegrać trzyczęściową mini kampanię. Dzięki wyjątkowemu trybowi wieloosobowemu w jeden scenariusz mogą grać jednocześnie aż trzy grupy badaczy, a wybory dokonane przez jedną z grup mogą mieć poważne konsekwencje dla innych graczy.

Jaką taktykę obierzecie stając przez wyzwaniami szaleńca, który uwięził Was w Labiryntach obłędu? Których badaczy wybierzecie i z jaką talią spróbujcie zmierzyć się z pułapkami i tajemniczymi mechanizmami? Każdy krok będzie miał znaczenie, więc zastanówcie się dobrze nad swoją talią – macie dwa tygodnie.

Labirynty obłędu dostępne w sklepach od 07.06.2018.