9 sierpnia 2018

Król i Zabójcy – wersja cyfrowa

Znienawidzony przez wszystkich król powrócił do miasta, otoczony przez swą przyboczną straż. Ostatnio przejawy niechęci wobec władcy zaczęły przybierać na sile, a w ciemnych zaułkach coraz częściej szeptano o jego obaleniu. Jak zawsze butny i przekonany o swojej wyższości monarcha za nic miał rady zauszników i nie zrezygnował z przejażdżki ulicami miasta, sądząc, że tylko głupiec śmiałby podnieść na niego rękę. Jednak w tłumie kryło się kilku takich głupców, gotowych poświęcić swe życie, by raz na zawsze zakończyć rządy tyrana. Czyżby miało to nastąpić już dziś?

Nowe szaty Króla i Zabójców

Miło nam poinformować, że możecie już pobrać cyfrową wersję Króla i Zabójców – naszej uznanej na całym świecie gry dla dwóch osób autorstwa Łukasza Woźniaka! Dzięki Asmodee Digital możecie cieszyć się grą na platformach iOS, Android i Steam. Czy uda Wam się przechytrzyć przeciwnika i zwyciężyć na jednej z dwóch plansz?

20180809093447_1

Ukryte ostrze

W czasie gdy będziecie rozgrywać kolejne pojedynki w cyfrowej wersji Króla i Zabójców, my szykujemy coś specjalnego. Nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów nowej edycji, ale możemy zapewnić, że będzie bardzo wyjątkowa oraz nie zabraknie w niej figurek. ;)

Broń króla lub królestwa

Czy uda Wam się obronić króla? A może wejdziecie na drogę krwi i przygotujecie zasadzkę na skorumpowanego monarchę? Sprawdźcie swoje umiejętności w pojedynkach w Króla i Zabójców na platformach iOS, Android i Steam.