18 czerwca 2019

Konkursu dla autorów – rusza VI edycja!

konkurs_600_v2

Dziś mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich autorów gier – ruszamy z szóstą edycją naszego konkursu dla autorów! W ciągu ostatnich miesięcy wielokrotnie słaliście do nas pytania o to czy i kiedy zorganizujemy nową odsłonę naszej akcji i oto i ona! Tak jak w poprzednich latach w ramach konkursu planujemy wyłonić projekty, które będziemy mogli zaprezentować graczom na całym świecie!

Nieważne, czy jesteś początkującym projektantem, czy doświadczonym weteranem, dla którego nie ma już żadnych tajemnic w mechanice gier planszowych – dla nas liczą się projekty gier i pomysły, które w nich są zawarte. Wychodzimy z założenia, że każdy może stworzyć doskonalą grę z ciekawym pomysłem, zapierającym dech klimatem i przepełnioną emocjami. Może nie próbowałeś jeszcze swoich sił w projektowaniu, ale pomysł od lat siedzi w Twojej głowie? W takim razie pora brać się do roboty ! – masz trzy miesiące, żeby wreszcie spisać swój pomysł, przetestować go i wygrać fantastyczne nagrody.

Warto nadmienić, że także wybrane z nadesłanych prototypów będziemy brali pod uwagę w naszych planach wydawniczych. W ten sposób będziecie mogli dołączyć do grona innych fantastycznych gier, takich jak  Zombie Terror, Wiek Złodziei, Wanted: Rich or Dead, Metallum i Andromeda, które ukazały się naszym nakładem dzięki poprzednim edycjom konkursu!

ANDROMEDA_okladka AOT_LOGO_RGB
Metallum_okl Zombie_Terror
Wanted 300x300

Pełne zasady konkursu znajdują się na naszej konkursowej podstronie. Zajrzyjcie tam już teraz, żeby dobrze przygotować swoje prototypy i mieć szansę na fantastyczne nagrody z wydaniem gry włącznie!

Serdecznie zapraszamy do udziału!