22 czerwca 2020

Konkurs projektantów robotów – VOLT

volt_3d

KONKURS!!!

Szykuje się gratka dla fanów robotyki i mechów z całej Polski! Wydawnictwo Galakta i HeidelBÄR Games szukają kreatywnych umysłów chętnych zaprojektować reprezentanta Polski, który ma szansę pojawić się w formie prawdziwej figurki 3D w grze planszowej VOLT. Więcej o grze VOLT znajdziecie TUTAJ.

Liga RFL (Liga Walk Robotów) wysyła na arenę 4 gladiatorów z różnych krajów, aby spośród nich wyłonić ostatecznego zwycięzcę. Każdy robot jest jedyny w swoim rodzaju i posiada unikalne specjalne umiejętności (np. atakz użyciem plecaka odrzutowego). Żaden robot z Polski nie dostąpił jeszcze zaszczytu udziału w Mistrzostwach. Aż do TERAZ! Pomóż polskiej reprezentacji wziąć udział w najbardziej widowiskowych potyczkach stalowych gladiatorów.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie na stronie: https://voltaktion.heidelbaer.de/index.php

Po pierwsze, zapoznaj się z poniższym zwiastunem, aby dowiedzieć się o 4 robogladiatorach występujących w grze planszowej VOLT.

Chcesz, by Twój projekt robota stał się rzeczywistością? Ależ proszę! Oto jak możesz wziąć udział w naszym konkursie:

Teraz pora na Twoją kreatywność: Jak powinien wyglądać Twój robot? Co potrafi?

Przygotuj krótki opis oraz pokaż nam swojego gladiatora w łatwy i wygodny dla Ciebie sposób. Może to być szkic, edytowana ilustracja, zdjęcie modelu zbudowanego z czegokolwiek, co akurat było pod ręką lub schemat konstrukcyjny. Pamiętaj, że to tylko projekt poglądowy – nie musi być ładny, ma nam jedynie pomóc zrozumieć jak powinien wyglądać Twój robot.

Następnie prześlij nam projekt swojego robota za pośrednictwem niniejszego formularza. Na zgłoszenia czekamy do 17.07.2020r.

Spośród nadesłanych zgłoszeń HeidelBÄR Games i Galakta wybiorą zwycięzcę, który otrzyma plastikową figurkę swojego robota wydrukowaną w 3D. Dodatkowo, trzy najlepsze projekty otrzymują egzemplarz polskiej edycji gry VOLT.

Jeśli Twój robot zostanie wyłoniony jako zwycięzca naszego konkursu, wyślemy Ci plastikową figurkę 3D Twojego robota oraz kopię polskiej edycji VOLTa. Twój robot ma szanse stać się również nową, grywalną postacią w grze.

Do konkursu dopuszczone są tylko osoby mieszkające na terytorium Polski.Zwycięzcy zostaną poinformowani o wynikach za pośrednictwem osobnego e-maila. Nagrody (figurka, kod i gra) zostaną wysłane tylko na adres w granicach Polski.

Weź udział teraz