31 lipca 2017

Konkurs dla autorów – nowe informacje

konkurs-dla-autorow_slider

Czas testów

Jakiś czas temu zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu dla autorów gier planszowych. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prototypy, a jest ich niemało, bo aż 21! Po pobieżnym przeglądzie, zdaje się, że absolutnie wszystkie prezentują wysoki poziom i trudno będzie wyłonić zwycięzców w każdej z trzech kategorii. Mamy nadzieję, że także w tej edycji trafimy na świetne pomysły, które wspólnie z autorami przygotowujemy do wydania!

konkurs-najemnicy

Najemnicy Artura Pokojskiego – prototyp wyróżniony w poprzedniej edycji konkursu.

Ogłoszenie wyników

Zabieramy się teraz za intensywne testowanie nadesłanych prototypów. Czekają nas noce zarywane na czytaniu instrukcji, godziny rozgrywek, testów i dyskusji. Każda gra jest oceniana w naszej wewnętrznej skali na kilku płaszczyznach, co gwarantuje równe traktowanie wszystkich tytułów i dobre zdiagnozowanie ich słabych i mocnych stron.

Na dokładne przetestowanie i ocenienie tylu gier potrzebujemy jednak czasu – dlatego ostateczną listę zwycięzców podamy 20 października, ale już wcześniej możecie spodziewać się informacji i zdjęć z testów!

konkurs-zadanie

Zadanie dla bohatera Łukasza Mętraka i Wojciecha Różyckiego – jeden z wielkich zwycięzców poprzedniej edycji.

Coś się kończy…

…i coś się zaczyna. Pamiętajcie, że po zakończeniu konkursu także możecie przysyłać do nas swoje prototypy – zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły i szukamy ciekawych gier do wydania. Jeśli masz dobry pomysł i grywalną wersję prototypu, daj nam znać na projektygier@galakta.pl.