20 maja 2013

Konkurs dla autorów gier – wyniki w kategorii Fantasy

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami dziś nadszedł dzień, w którym mamy ogłosić zwycięzcę konkursu dla autorów gier w kategorii Fantasy.

W tej kategorii otrzymaliśmy do Was 24 gry. Po wnikliwych testach i burzliwych dyskusjach (właśnie nimi spowodowane było przesunięcie terminu ogłoszenia wyników) udało nam się w końcu wyłonić grę, która naszym zdaniem zasługuje na tytuł zwycięzcy w tejże kategorii. Tym tytułem jest:

faerie600autorstwa Rafała Sadowskiego
Nagroda 1000 zł.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy stworzenia interesującej gry. Wymaga ona jeszcze dużo pracy, ale wierzymy, że jej efekty mogą być bardzo ciekawe, dlatego z przyjemnością będziemy wspólnie pracować nad tą grą.

Możliwe, że spośród pozostałych gier wybierzemy jeszcze kolejne tytuły do ponownego sprawdzenia. W takim przypadku poprosimy ich autorów o przesłanie dodatkowych wyjaśnień czy też dopracowania pewnych elementów. tak jak przy poprzedniej kategorii, zaważyliśmy, że często najsłabszym ogniwem nadesłanych prototypów jest instrukcja i być może nie wszystko zostało właściwie opisane. Postaramy się odezwać do tych autorów jak najszybciej, ale prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, ponieważ w chwili obecnej musimy skupić się na testowaniu gier z pozostałej (najliczniejszej) kategorii.

Przypominamy, że ogłoszenie wyników w kategorii ogólnej nastąpi do końca maja 2013.

Dziękujemy wszystkim autorom za nadesłanie swoich prototypów.