7 lutego 2020

Kitchen Rush jest konkurs, jest zapowiedź!

kitchen_rush_cover_eng

 

Uwaga uwaga! Mamy dla Was konkurs-zapowiedź z okazji tworzenia polskiej edycji Kitchen Rush! Potrzebujemy Waszej pomocy przy wymyśleniu soczystego, polskiego tytułu. Czasu jest mało, bo kolejka przed restauracją już się ustawia – macie czas do poniedziałku na podawanie w komentarzach pod postem na naszym fanpage lub mailowo na adres promocje@galakta.pl (z tytułem „Konkurs Kitchen Rush”) własnych propozycji. Mamy już własne typy i nie obiecujemy, że wybierzemy coś z Waszych propozycji, ale na pewno nagrodzimy najlepszy naszym zdaniem tytuł który podaliście w komentarzach.

Kilka słów o samej grze: każdy z graczy wciela się w kucharza, który ma za zadanie przyrządzić jak najwięcej dań. Trzeba gotować, siekać, przyprawiać, zmywać, przyjmować nowych klientów restauracji, a nawet jeździć po zaopatrzenie bo produktów ciągle brakuje. Naprawdę można się zrobić głodnym! Każdy kucharz na akcję potrzebuje określoną ilość czasu wyznaczanego przez jedną z dwóch klepsydr w jego kolorze. Mnóstwo zabawy w kilka minut! I nie ma zagrożenia, że przy krojeniu ktoś zatnie się nożem.

Gra zrobiła na nas niesamowite wrażenie. W kuchni robiło się aż gorąco od natłoku zleceń. Zdarzyło się też, że rzucaliśmy talerzami ;)

Kto jeszcze chciałby zostać mistrzem patelni?