3 listopada 2016

Jesteśmy na Falkonie!

x-wing-t-70_600px

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Falkon – wyjątkowy festiwal fantastyczny w Lublinie, gdzie będziecie mogli zagrać w nasze najnowsze gry, sprawdzić swoje umiejętności taktyczne w turnieju Star Wars: X-wing i wygrać Ragers: Mistrzów Areny w niedzielnym turnieju tej dwuosobowej nowości.

ragersZnajdziecie nas na stoisku nr 60 w pobliżu Falkon Areny. Poza grami w atrakcyjnych cenach możecie zdobyć także karty promo do swoich ulubionych tytułów (w tym do Zombie Terror i Justice League: Hero Dice) oraz zagrać w Ragers: Mistrzów Areny.

Na otwarty turniej gry X-wing możecie zapisywać się w tym wydarzeniu na Facebooku. Do wygrania wyjątkowe nagrody (karty promo, akrylowe żetony i bony na gry). Turniej odbędzie się w formacie Standard, a aby wziąć w nim udział należy zapisać się wcześniej i przynieść gotową eskadrę na 100 punktów. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto pomyśleć o zapisaniu się już dzisiaj!

W niedzielę będziecie mogli wziąć udział w miniturnieju Ragers: Mistrzów Areny, w którym do wygrania będzie jeden egzemplarz właśnie tej gry. Poza tym zapraszamy także do konwentowego games roomu, gdzie przetestujecie wiele naszych najlepszych tytułów, w tym Star Wars: Rebelię, Star Wars: Imperium Atakuje, Spadkobierców, Talisman i wiele innych.

Do zobaczenia w Lublinie już w ten weekend!