1 marca 2016

II fala marcowych nowości

Do gwiazd!

Kiedy ogłaszaliśmy pierwszą falę gier, które będą miały swoją polską premierę w marcu, pisaliśmy, że mamy dla Was niejedną niespodziankę. Oto kolejne wieści, premiery i dodruki! Już wkrótce w sklepach pojawią się tytuły, na które wszyscy czekamy: Zakazane Gwiazdy, Eldritch Horror: Tajemnicze Ruiny, kolejna fala zestawów sojuszników i przeciwników do Imperium Atakuje (Szturmowcy, Wojownicy Wookiee i Najemnicy). Co więcej, w sprzedaży ponownie pojawi się także dodruk popularnego dodatku Smoki do gry Talisman.

Premiera tych tytułów zaplanowana jest na II połowę marca 2016.

Zakazane gwiazdy

Zakazane_gwiazdy

Zakazane Gwiazdy to emocjonująca gra strategiczna, w której może wziąć udział od dwóch do czterech graczy. Podczas rozgrywki każdy z nich przejmie kontrolę nad jednym z potężnych stronnictw: Kosmicznymi Marines, Eldarami, Orkowym klanem Złych Słońc oraz Kosmicznymi Marines Chaosu. Każda frakcja dysponuje wyjątkową armią i oferuje unikatowy styl rozgrywki, ale ich zadanie pozostaje takie samo – zająć kluczowe cele. Nie będzie to jednak proste, ponieważ przeciwnicy z pewnością będą zaciekle bronić swoich pozycji. Aby zwyciężyć, gracze będą musieli stworzyć potężne armie i poprowadzić je do niekończącej się walki, w której zmiażdżą wrogów i zdominują cały sektor.

W oczekiwaniu na Zakazane Gwiazdy już teraz możecie zapoznać się z zasadami gry. Klikając tutaj możecie pobrać instrukcję w formacie.pdf i już teraz zaplanować taktykę, która poprowadzi Was do zwycięstwa po premierze!

Eldritch Horror: Tajemnicze Ruiny

box

Cały świat usiany jest starożytnymi ruinami, kamiennymi monumentami wzniesionymi przez cywilizacje z przeszłości. Ruinami, które skrywają mroczne sekrety, których odkrycie jest niezbędne, by ocalić świat od przerażającego losu. W Tajemniczych Ruinach poszukiwacze muszą dotrzeć do tych niezwykłych miejsc i rozwiązać ich zagadkę, zanim skończy się czas i Ziemia zostanie pochłonięta. Przedwieczny, którego wprowadza dodatek, nie jest monstrum z innego wymiaru ani stworem z głębin. W Tajemniczych Ruinach gracze zmierzą się z Syzygium – zabójczym układem planet. Innymi słowy: ich przeciwnikiem będzie sam wszechświat.

Jeśli nie możecie się doczekać premiery nowego dodatku do Eldritch Horror, już teraz możecie zapoznać się z instrukcją i zobaczyć, co czeka na Was w starożytnych ruinach wielkich cywilizacji.

Trzecia fala rozszerzeń do Star Wars: Imperium Atakuje

pudelka

Już niedługo do sklepów trafią nowe zestawy sojuszników i przeciwników do Imperium Atakuje! Dzięki tym rozszerzeniom uzupełnicie swoje zestawy o jedne z najbardziej rozpoznawalnych i podstawowych jednostek, które dzięki dołączonym misjom zapewnią kolejne godziny taktycznej rozgrywki. W trzecim tygodniu marca do sklepów trafią:

Szturmowcy – zestaw przeciwnika
Wojownicy Wookieech- zestaw sojusznika
Najemnicy – zestaw przeciwnika

Talisman: Smoki

smoki_medium

Poza zapowiedzianym wcześniej dodrukiem dodatku Wilkołak, w marcu będziecie mogli także ponownie zaopatrzyć się w duże rozszerzenie Talisman: Smoki, zawierające nową niebezpieczną Krainę Wewnętrzną, o której podbój będą zmagać się bohaterowie. Ponad 300 nowych kart i żetonów przedstawia Smoczych Władców i ich zastępy smoków. W pudełku znajduje się również sześciu nowych Poszukiwaczy, których reprezentują szczegółowo wykonane plastikowe figurki.