11 kwietnia 2019

Horror w Arkham LCG: Zapłata za grzechy – dzisiaj premiera!

ahc31_box

Już dzisiaj swoją premierę ma drugi Zestawu Mitów z cyklu Przerwany krąg do gry Horror w Arkham LCG: Zapłata za grzechy. Dodatek możecie zamawiać w Waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym.

Zapłacie za grzechy zgłębiacie historię prześladowań czarownic w mieście. Udajecie się na Wzgórze Wisielców, gdzie w ostatnich dniach pojawiały się doniesienia o duchach i podejrzanej aktywności w lesie. Wkrótce miasto może zostać spowite nieprzejednanym mrokiem – tylko Wy możecie przywrócić mu światłość, zanim będzie za późno.

Zapłata za grzechy zawiera IV scenariusz kampanii Przerwany Krąg.

W rozszerzeniu znajdziecie 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Przerwany Krąg.

Zestaw zawiera karty 151-185 z kampanii Przerwany Krąg.

horror_w_arkham_lcg W grze Horror w Arkham LCG w sennym miasteczku Arkham w stanie Massachusetts niewielka grupa nieustraszonych badaczy próbuje ustalić, jaka złowieszcza siła kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Jednak zachowajcie czujność! Świat magii skrywa niezliczone koszmary i badacze muszą niezwykle uważać, aby zachować zdrowe zmysły i przetrwać. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.