19 czerwca 2019

Horror w Arkham LCG: W szponach chaosu – premiera już wkrótce!

ahc34_box

Międzynarodowa premiera piątego Zestawu Mitów z cyklu Przerwany krąg do gry Horror w Arkham LCG: W szponach chaosu zaplanowana jest na 5 lipca.

Dodatek możecie zamawiać w Waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym.

W tym zestawie mitów badacze mają za zadanie zatrzymać pęknięcia rzeczywistości i obronić Arkham przez koszmarem, jaki czai się tuż obok.

W szponach chaosu zawiera VII scenariusz kampanii Przerwany Krąg.

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Przerwany Krąg.

Zestaw zawiera karty 273-312 z kampanii Przerwany Krąg.

horror_w_arkham_lcg W grze Horror w Arkham LCG w sennym miasteczku Arkham w stanie Massachusetts niewielka grupa nieustraszonych badaczy próbuje ustalić, jaka złowieszcza siła kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Jednak zachowajcie czujność! Świat magii skrywa niezliczone koszmary i badacze muszą niezwykle uważać, aby zachować zdrowe zmysły i przetrwać. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.