16 września 2019

Horror w Arkham LCG: Ścieżka Obłędu coraz bliżej!

sciezka_wydarzenie_fb_deluxe

Z przyjemnością informujemy, że opublikowaliśmy listę sklepów, które zdecydowały się wziąć udział w specjalnej promocji Ścieżka Obłędu związanej ze zbliżającą się premierą nowego rozszerzenia Pożeracze Snów, a co za tym idzie całego nowego cyklu gry karcianej Horror w Arkham LCG. Wspomnianą listę znajdziecie TUTAJ.

Wszystkie sklepy, które jeszcze nie zdążyły się zgłosić zachęcamy do kontaktu pod adresem turnieje@galakta.pl.

Ścieżka Obłędukarta_1

Ścieżka Obłędu będzie to cykl 7 wydarzeń odbywających się w związku premierami kolejnych dodatków z cyklu Pożeracze Snów do gry karcianej Horror w Arkham w wybranych sklepach stacjonarnych oraz lokalach organizujących wydarzenia związane z grami planszowymi i karcianymi. Przy okazji dziękujemy kawiarni R’lyeh Cafe z Krakowa, która zainspirowała nas do stworzenia Ścieżki Obłędu!

Podczas każdego wydarzenia uczestnicy będą rozgrywać najnowszy scenariusz z cyklu Pożeracze Snów. Przy okazji każdego wydarzenia uczestnicy będą nieodpłatnie otrzymywali specjalną kartę promocyjną symbolizującą uczestnictwo. Karty promocyjne będą dwustronne: z jednej strony będzie znajdować się nazwa rozgrywanego scenariusza, natomiast z drugiej fragment grafiki. Osoby obecne na wszystkich wydarzeniach będą mogły z otrzymanych kart utworzyć pełną grafikę promocyjną!

sciezka_obledu_fb

Grafika ułożona z kart z pewnością będzie świetnym uzupełnieniem segregatorów wszystkich fanatycznych kolekcjonerów!

Do dzieła!

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w Ścieżce Obłędu zgłoście się do najbliższego stacjonarnego sklepu branżowego lub lokalu, w którym odbywają się wydarzenia związane z grami i poinformujcie, że jesteście zainteresowani udziałem w tej promocji. Na dwa tygodnie przed premierą rozszerzenia Pożeracze Snów opublikujemy na naszej stronie listę sklepów oraz lokali biorących udział w Ścieżce Obłędu.

Jeżeli sami chcielibyście zorganizować wydarzenia z serii Ścieżka Obłędu w swoim lokalu zgłoście się do nas i zostańcie Koordynatorami Obłędu! Szczegóły dotyczące promocji znajdziecie w regulaminie. Do zapoznania się z regulaminem zachęcamy zarówno potencjalnych koordynatorów jak i uczestników.

Ścieżka Obłędu Regulamin (601.4 KB)

Do zobaczenia na Ścieżce Obłędu!