19 lipca 2019

Horror w Arkham LCG: Przed Czarnym Tronem – premiera już za tydzień!

ahc35_box

Już za tydzień międzynarodowa premiera ostatniego Zestawu Mitów z cyklu Przerwany krąg do gry Horror w Arkham LCG: Przed Czarnym Tronem!

Dodatek możecie zamawiać w Waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym.

W tym zestawie mitów będziecie podróżować po ciemnej i samotnej przestrzeni, odkryjecie niewiarygodne lokalizacje dobierane z nowej talii Kosmosu.

Przed Czarnym Tronem zawiera VII scenariusz kampanii Przerwany Krąg.

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Przerwany Krąg.

Zestaw zawiera karty 313-346 z kampanii Przerwany Krąg.

horror_w_arkham_lcg W grze Horror w Arkham LCG w sennym miasteczku Arkham w stanie Massachusetts niewielka grupa nieustraszonych badaczy próbuje ustalić, jaka złowieszcza siła kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Jednak zachowajcie czujność! Świat magii skrywa niezliczone koszmary i badacze muszą niezwykle uważać, aby zachować zdrowe zmysły i przetrwać. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.