27 września 2019

Horror w Arkham LCG: Pożeracze snów – dzisiaj premiera!

ahc37_3d

„Są pewne zakrzywienia czasu, przestrzeni, wizji i rzeczywistości,  które jedynie śniący jest w stanie przepowiedzieć…”

– H. P. Lovecraft, „Srebrny klucz”

Już dzisiaj (27 września) swoją światową premierę ma najnowsze rozszerzenie Pożeracze snów do gry Horror w Arkham LCG. Dodatek możecie zamawiać w sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym.

W związku z premierą tego rozszerzenia, które rozpoczyna najnowszy cykl przygotowaliśmy specjalną promocję o nazwie Ścieżka Obłędu. Listę sklepów, które zdecydowały się wziąć w akcji znajdziecie TUTAJ.

W tym rozszerzeniu, 1-4 graczy wciela się w rolę grupy badaczy przemierzającej Krainy snów lub ich towarzyszy, którzy pozostali w świecie jawy. Zawiera ono 95 kart scenariuszy, wprowadzających nowe wyzwania, a także 56 kart graczy, pozwalających na nowe ścieżki rozwoju Waszych badaczy. Rozszerzenie składa się z dwóch pierwszych scenariuszy cyklu Pożeracze snów – po jednym scenariuszu dla każdej z obu grup. Przekonajcie się na jakie dziwy i okropieństwa natkniecie się, gdy przekroczycie granice Waszych przebudzonych umysłów.

ahc37_cardfan_a1-6x

horror_w_arkham_lcg O grze Horror w Arkham LCG

W grze Horror w Arkham LCG w sennym miasteczku Arkham w stanie Massachusetts niewielka grupa nieustraszonych badaczy próbuje ustalić, jaka złowieszcza siła kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Jednak zachowajcie czujność! Świat magii skrywa niezliczone koszmary i badacze muszą niezwykle uważać, aby zachować zdrowe zmysły i przetrwać. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.