4 lipca 2018

Horror w Arkham LCG – Powrót Nocy fanatyka

Drodzy gracze,

Po pierwsze chcemy Was przeprosić za zaistniałą sytuację dotyczącą naszych najnowszych dodatków do Horroru w Arkham LCG i Star Wars: Rebelii.  Bardzo staramy się, aby żaden nasz produkt nie zawierał błędów, nieprecyzyjnych sformułowań ani literówek. Niestety nie zawsze się to udaje i chcemy Was przeprosić za każdy taki błąd.

Poniżej znajdziecie informacje dotyczące podjętych przez nas działań związanych z obydwoma tytułami, w których ostatnio wystąpiły błędy czy też nieprecyzyjne sformułowania.

ahc26_box_left

Horror w Arkham LCG – Powrót Nocy fanatyka

Literówka w tytule na jednym z boków pudełka to niedopuszczalna pomyłka, która nie powinna była się wydarzyć i traktujemy tę sprawę z największą powagą. Niestety w tym przypadku naszą czujność osłabiła rutyna i stało się coś, co nie powinno mieć miejsca. Zdajemy sobie sprawę, że zwłaszcza to rozszerzenie jest produktem kolekcjonerskim, dlatego dla wszystkich fanów Horroru w Arkham LCG, którzy zakupili rozszerzenie Powrót Nocy fanatyka, postanowiliśmy przygotować w ramach rekompensaty unikatowy „Zestaw Fanatyka” – zestaw kolekcjonerskich materiałów do gry, które będą od tej pory dodawane do każdego egzemplarza tego dodatku. Egzemplarze gry, które będą zawierały ten pakiet, zostaną oznaczone specjalną naklejką:

noc_fanatyka_naklejka

W skład „Zestawu Fanatyka” będzie wchodzić zestaw unikatowych żetonów do zaznaczania obrażeń i przerażenia na karcie badacza oraz żeton głównego badacza:

noc_fanatyka_zetony

Do zestawu dołączona będzie też naklejka do samodzielnego naklejenia na pudełku – oczywiście o ile gracz zdecyduje się na taki zabieg:

noc_fanatyka_naklejka_na_pudelko

Wszystkich, którzy zakupili już rozszerzenie i chcieliby otrzymać przygotowane przez nas unikatowe materiały do gry, prosimy kontaktować się ze sklepem, w którym został dokonany zakup. Ponieważ produkcja tych elementów wymaga czasu, planujemy rozsyłanie zestawów do sklepów około 16 lipca.  Do tego czasu nie będziemy także wysyłać tego dodatku z naszego magazynu.

Dodatkowo informujemy, że zaktualizowaliśmy dostępny na naszej stronie dokument FAQ, dotyczący gry Horror w Arkham LCG. Znajdziecie tam wszystkie poprawne interpretacje kart z uwzględnieniem najnowszych aktualizacji od wydawcy oryginalnej wersji językowej.

sw04_box

Star Wars: Rebelia – Imperium u władzy

Niestety na jednej z kart zabrakło słowa, co uniemożliwia jej prawidłową interpretację.  Pierwszym krokiem, jaki podjęliśmy, było oczywiście opublikowanie erraty do obecnego wydania, która umożliwia poprawną rozgrywkę (możecie ją znaleźć tutaj).

Jednak errata to nie wszystko. Staramy się o możliwość dodruku poprawionych kart i prowadzimy już w tej sprawie rozmowy. W przypadku produktów licencyjnych nie możemy samodzielnie zlecić dodruku poprawionych kart, dlatego obecnie nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że będzie to możliwe. Będziemy Was informować, jeśli uda się pozytywnie rozstrzygnąć tę kwestię.

Dziękujemy Wam za wszystkie nadsyłane uwagi, pytania, zgłoszenia. Zawsze poświęcamy im wiele uwagi, podobnie jak Waszym komentarzom w sieci.

Zapewniamy Was, że robimy co w naszej mocy, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podobnych mankamentów we wszystkich naszych grach. Dokładamy starań, aby nasze gry były w pełni satysfakcjonującymi doświadczeniami, przy których można spędzić wspólnie niejeden klimatyczny wieczór.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Galakty