9 maja 2019

Horror w Arkham LCG: Dla większego dobra – dzisiaj premiera!

ahc32_box

Już dzisiaj polska premiera najnowszego Zestawu Mitów z cyklu Przerwany krąg do gry Horror w Arkham LCG: Dla większego dobra. Dodatek możecie nabyć w sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym.

W Dla większego dobra badacie sekrety strzeżone przez Zakon Srebrnego Świtu w ścianach swojej posiadłości. Musicie dokonać wyboru – czy zaufacie im i powiecie prawdę, czy raczej wślizgniecie się ukradkiem do siedziby Loży, by znaleźć odpowiedzi, których szukacie.

Dla większego dobra zawiera V scenariusz kampanii Przerwany Krąg.

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Przerwany Krąg.

Zestaw zawiera karty 186-228 z kampanii Przerwany Krąg.

horror_w_arkham_lcg W grze Horror w Arkham LCG w sennym miasteczku Arkham w stanie Massachusetts niewielka grupa nieustraszonych badaczy próbuje ustalić, jaka złowieszcza siła kryje się za spiskiem, który zagraża istnieniu ludzkości. Jednak zachowajcie czujność! Świat magii skrywa niezliczone koszmary i badacze muszą niezwykle uważać, aby zachować zdrowe zmysły i przetrwać. Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której jeden lub dwoje graczy wciela się w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice.