3 października 2018

Horror w Arkham LCG: Czeluście Yoth – premiera już 11.10.2018!

Powoli i ostrożnie schodzicie coraz głębiej w skąpane w czerwonym blasku czeluści Yoth. Jest cicho i w tunelach słychać jedynie sporadyczne grzechotanie luźnych kamieni i echo waszych kroków.

czeluscieOkazuje się, że z Miasta Archiwów jest tylko jedno wyjście – w dół. Grupa badaczy rusza więc prosto w Czeluście Yoth i w samo serce obłędu, który się tam czai. Już za niedługo będziecie mieli możliwość sprawdzenia co czeka badaczy mrocznych czeluściach. Z przyjemnością informujemy, rozszerzenie Czeluście Yoth do gry Horror w Arkham: Gra Karciana będzie miało swoją światową premierę 11 października 2018 roku.

W Czeluściach Yoth obłęd to najmniejsze niebezpieczeństwo. Na każdym kroku w cieniach czyhają istoty, które tylko czekają, aby uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Za każdym razem, kiedy gracze schodzą niżej, na osobnej karcie należy zaznaczyć poziom, na którym znajdują się obecnie. Sama z siebie głębokość nie ma żadnego efektu, ale wiele kart staje się znacznie groźniejszych, im głębiej znajdują się badacze.

Schodząc coraz niżej, z każdym krokiem wasze szanse przeżycia zmniejszają się. Czy mimo to podejmiecie wyzwanie? Przekonajcie się już 11 października!