13 lutego 2018

Horror w Arkham: FAQ i Księga kampanii

ahlcg_dunwich_legacy_box_front_mini

Z nieskrywaną radością prezentujemy polskie tłumaczenie kolejnych dokumentów do Horroru w Arkham LCG. Pierwszy plik to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zebrane dla wygody w jednej, łatwej do wydrukowania broszurze. Drugi dokument to połączona księga kampanii z cyklu Dziedzictwo Dunwich.

FAQ i objaśnienia zasad

W tym dokumencie znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania, które pojawiają się podczas rozgrywek w Horror w Arkham LCG, a także poprawki i uściślenia dotyczące tekstów na elementach gry. Plik został opracowany na podstawie oficjalnego angielskiego dokumentu i uzupełniony w oparciu o uwagi i pytania polskiej społeczności Horroru w Arkham LCG – serdecznie dziękujemy wszystkim graczom, którzy przyczynili się do uzupełnienia tych materiałów.

HwA LCG FAQ (980.7 KB)

Księga kampanii

Cykl Dziedzictwo Dunwich składa się z dużego dodatku i sześciu mniejszych zestawów mitów. Razem jest to osiem scenariuszy, rozpisanych na osobnych arkuszach. Dla wygody graczy i większej przyjemności z rozgrywania całej kampanii opracowano Księgę kampanii, w którym zebrano wszystkie scenariusze z całego cyklu. Zło przebudziło się w Dunwich – kupiliście już bilety?

Horror w Arkham LCG - Dziedzictwo Dunwich - Księga kampanii (23.2 MB)