1 grudnia 2017

Gwiezdnowojenne Święta

star-wars-swietsa

Każdy z nas ma przynajmniej jednego znajomego, który uwielbia Gwiezdne Wojny. I każdy z nas co roku zastanawia się, czy kolejny miecz świetlny albo skarpetki z Wookeem są dobrym pomysłem na prezent. Podpowiadamy – nie idź w rutynę, kup mu grę! Nie dość, że to całkiem wyjątkowy prezent, to jeszcze na pewno zagracie razem. ;)

Jednak gier planszowych o Star Wars jest bez liku. Którą wybrać? To już zależy od tego, kim jest Twój przyjaciel – inną grę sprezentujemy Rycerzowi Jedi, a inną Przemytnikowi z Rubieży. Sprawdź, jaka gra pasuje do Twojego znajomego i do Ciebie :)

SWD01_box_right_PL

Rycerz Jedi/Sith

A więc znasz użytkownika Mocy i chcesz sprawić mu prezent, który pozwoli mu ćwiczyć swoje umiejętności władania Mocą i walki mieczem świetlnym? Najlepszym rozwiązaniem będzie Star Wars: Przeznaczenie – kości dają mnóstwo frajdy, uważaj tylko, żeby Cię nie okantował poruszając je Mocą ;)

 armada

Wielki Admirał

Twój znajomy to genialny taktyk? Wielki dowódca? Mistrz strategii? Ma niebieską skórę? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na choć jedno z tych pytań, to oznacza, że jedyną grą, która w pełni zadowoli jego zmysł taktyczny jest Star Wars: Armada. Dobrze się składa, że właśnie teraz możesz kupić ją w świątecznej promocji ;)

 przebudzenie_mocy_left

Pilot X-winga/Myśliwca TIE

Znasz kogoś, kto niczym Han Solo bez mrugnięcia okiem wykonuje ryzykowne manewry Sokołem Millenium? A może dopiero rozkręca się za sterami, ale przejawia naturalny talent, jak Rey z Przebudzenia Mocy? Niezależnie od stopnia zaawansowania pilota, X-wing będzie dobrym wyborem. Co ucieszy bardziej miłośnika gwiezdnowojennych statków niż ich pomalowane, plastikowe modele? ;)

 rebelia

Przywódca Ruchu Oporu

Partyzantka, dyplomacja i sabotaż – jeśli Twój przyjaciel uważa, że naprawdę jest doskonałym przywódcą Rebelii i potrafi wykorzystać każdą z tych umiejętności by obalić Imperium – daj mu się wykazać i stań po Ciemnej Stronie Mocy w Star Wars: Rebelii. Zobaczymy, czy jest na tyle dobry, żeby ukryć się przed imperialną flotą. ;)

 imperial

Imperator

Jeśli zainteresował Cię ten nagłówek, to znaczy… że masz ciekawych znajomych. Wiele gier można by polecić dla przywódcy Imperium, ale żadna nie da mu takiej satysfakcji z dręczenia bohaterów i wcielania w życie swoich mrocznych machinacji jak Imperium Atakuje.

 imperium_vs_rebelia

Fan Star Wars

Dla każdego fana Gwiezdnych Wojen, nieważne, czy znającego na pamięć całą sagę i wszystkie książki, czy tylko oglądającego od czasu do czasu nowy film, polecamy też mniejszy upominek – Star Wars: Imperium vs Rebelia. Szybka, mała karcianka idealna na świąteczne wieczory.