30 sierpnia 2018

Gwiezdne promocje

Nigdy nie mów mi o szansach!

Han Solo, Star Wars: Imperium Kontratakuje

Wielka promocja na gry ze świata Star Wars trwa! To najlepszy czas, żeby wrócić do swoich ulubionych tytułów, w tym do Star Wars: Przeznaczenia i Star Wars: Imperium Atakuje i przywołać do walki największych bohaterów, złoczyńców i nikczemników odległej galaktyki.

Star Wars: Przeznaczenie

star-wars-przeznaczenie-banner-kategorii

Moc jest silna w sklepach z grami! Tylko do końca sierpnia kupując dwa zestawy dodatkowe z najnowszej edycji Ścieżka Mocy, otrzymacie za darmo jeden zestaw dodatkowy Ducha Rebelii. Co oznacza, że do każdego dużego opakowania Ścieżki Mocy dodajemy gratis osiemnaście zestawów dodatkowych Ducha Rebelii.

swd_promocja2+1-300x300_mini

Ścieżka Mocy to nowy dodatek do Star Wars: Przeznaczenia, który skupia się na postaciach, ich specjalnych właściwościach i ekwipunku. Granie Lukiem Skywalkerem, lub Generałem Grievousem jeszcze nigdy nie było tak satysfakcjonujące, a wszystko dzięki specjalnym, tematycznym kartom, które lepiej działają z tymi postaciami.

Z promocji możecie skorzystać w tych sklepach i w naszym sklepie internetowym.

Star Wars: Imperium Atakuje

sw_imperium_atakuje_banner-kategorii

Do połowy września (16.09) WSZYSTKIE dodatki figurkowe do Star Wars: Imperium Atakuje będą dostępne taniej nawet o 65%. Skompletujcie swoje ulubione postaci i przetestujcie je w akcji. Figurki z dodatków zwiększają przyjemność płynącą z rozgrywania kampanii, a także dają możliwość wystawienia nowych postaci w trybie konfrontacji – popularnym i świetnie zbalansowanym formacie bitewnym Imperium Atakuje.

swi26_spread_legal

Zestawy figurkowe to świetny sposób na poszerzenie i spersonalizowanie kolekcji. W skład zestawu wchodzi co najmniej jedna pełna detali plastikowa figurka, jedna misja poboczna, wszystkie potrzebne karty i misje konfrontacyjne. To świetne uzupełnienie zarówno dla grających w tryb kampanii, jak i graczy prowadzących bitwy w trybie konfrontacji.

Jak zawsze dodatki w promocyjnych cenach dostępne są w sklepach z grami planszowymi i w naszym sklepie internetowym. Oferta trwa do 16 września!

Star Wars: Armada

star-wars-armada-banner-kategorii

Przypominamy o trwającej promocji na zestawy do gry Star Wars: Armada. Nigdy nie było lepszego momentu, żeby skompletować swoją flotę gwiezdną – ceny zestawów obniżone są nawet o 60%, a zestaw startowy kupicie już za 219,90 zł (stara cena: 369,90 zł). Wejdźcie w rolę admirałów i wykażcie się taktycznym geniuszem.

Wszystkie przecenione dodatki znajdziecie w sklepach z grami planszowymi i bitewnymi, jak i w naszym sklepie internetowym.