Waste Knights: Druga edycja

Informacje podstawowe

Rycerze_Pustkowii_Retail_PL_Mockup_3D_1500_1594Czy przetrwasz na pustkowiach Australii?

Witajcie na Pustkowiu – zniszczonej Australii pełnej dzikich bestii, oszalałych konstruktów cybernetycznych, mutantów i bezlitosnych gangów przemierzających bezdroża. Wybiegamy w przyszłość o pół wieku i jedną globalną katastrofę zwaną Dopustem. W miejsce i czasy, w których każdy dzień jest walką o przetrwanie, a Ty należysz do osób, które mają największe szanse na zwycięstwo. Jako jeden z Rycerzy Pustkowi (Waste Knights) odważnie rzucasz wyzwanie zagrożeniom szlaku, poszukując przygód, zasobów oraz sławy (lub niesławy). Nieustannie stawiasz czoła straszliwym niebezpieczeństwom i jesteś świadkiem cudów tej brutalnej rzeczywistości. Z popiołów starej cywilizacji wykuwa się nowy świat. Stań się jego częścią… lub giń!

Waste Knights: Druga Edycja to postapokaliptyczna gra o przygodach i przetrwaniu. Jest oparta o scenariusze, a każdy z nich rządzi się odmiennymi regułami i jest wypełniony setkami narracyjnych wyborów. Graj w kooperacji z innymi, aby pokonać potężnych złoczyńców lub rzuć wyzwanie przyjaciołom w przygodach rywalizacyjnych. Jednak przede wszystkim zanurz się w bogatym świecie, w którym przygoda, emocje, walka i strategia łączą się w unikatowe doświadczenie, które zadowoli każdego prawdziwego gracza.

miniatures

game-render_small

knight_setup_small

Zachęcamy do odwiedzenia strony gry na portalu Board Game Geek.

ELEMENTY GRY

Instrukcja • Przewodnik • Księga Opowieści • Plansza 6 plastikowych figurek • 6 arkuszy rycerzy • 6 arkuszy pojazdów 4 arkusze pomocy • 210 kart • stojak na karty sprzętu 12 specjalnych kości • 4 nakładki na podstawki 1 worek zagrożeń • 36 plastikowych znaczników • 183 żetony

Dodatki

Rycerze_Pustkowi_Opowieści_z_Interioru_Okładka_2d_800_800 Opowieści z interioru to rozszerzenie do Waste Knights: Drugiej edycji, postapokaliptycznej gry o przygodach i przetrwaniu. Zawiera ono wszystkie nieekskluzywne elementy gry, jakie pojawiły się podczas zakończonej sukcesem kampanii społecznościowej na platformie Kickstarter, wzbogacając grę podstawową o 4 nowe przygody, nowych Rycerzy wraz ze szczegółowo wykonanymi figurkami, arkuszami i kartami awansów, nowe pojazdy idealne do przemierzania pustkowi, dziesiątki żetonów i kart przedstawiających sprzęt, wrogów, wydarzenia i wiele innych, nowe zasady umożliwiające ulepszanie fur, wypełnianie zadań i poszukiwanie legendarnych miejsc z zapomnianej przeszłości.
Więcej >>

Do pobrania

Instrukcja:

Waste Knights 2ed Instrukcja PL (6.4 MB)

FAQ i Errata:

Waste Knights Errata Faq PL (2.6 MB)

Materiały promocyjne:

Waste Knights Materiały Promocyjne (6.3 MB)

Waste Knights Sesja Zdjęciowa (35.5 MB)


Artykuły

 wk2_open_world_mikro cien ramka

Krajobrazy Pustkowia – część 4: Kompleks Bunkrów

Czwarta część cyklu epickiej podróży przez pustkowia Johnnego

wk2_open_world_mikro cien ramka

Krajobrazy Pustkowia – część 3: New Sydney

Trzecia część cyklu epickiej podróży przez pustkowia Johnnego

wk2_open_world_mikro

Krajobrazy Pustkowia – część 2: Fabryka robotów Cerbero

Druga część cyklu epickiej podróży przez pustkowia Johnnego

 wk2_open_world_mikro

Krajobrazy Pustkowia – część 1: Pompy

Pierwsza część cyklu epickiej podróży przez pustkowia Johnnego

wk2_open_world_mikro

Wrogowie i zagrożenia pustkowia

Zobaczcie co może Was spotkać w świecie Waste Knights

wk2_open_world_mikro

Tu rozpoczyna się Wasza przygoda

Kilka słów o otwartym świecie

techno_cultist_mikro

Zagrożenia pustkowia

Z czym będziecie mogli spotkać się w postapokaliptycznej Australii?