Relic: Tajemnica Sektora Antian – Los naszego ukochanego sektora spoczywa w twoich rękach!

Relic_pudelko_PLW okolicy otworzyła się szczelina w Osnowie i pod jej zgubnym wpływem plaga Chaosu i innych odrażających zjawisk rozprzestrzenia się w całym sektorze. By sprostać temu zagrożeniu, stawili się agenci Imperium: Kosmiczny Marine, Inkwizytor, Komisarz, Wolny kupiec i wielu innych. Jednak aby odnieść sukces, ci bohaterowie potrzebować będą umiejętności i uzbrojenia, odwagi i wiary, a nawet wsparcia starożytnych i potężnych relikwii.

Zapowiedziana niedawno przez nasze wydawnictwo gra Relic, umożliwi wcielenie się w jedną z dziesięciu unikalnych i potężnych osobistości. Każda z nich szczyci się własnymi specjalnymi umiejętnościami i reprezentuje najbardziej znane archetypy z uniwersum Warhammera 40.000.

Czy zostaniesz wpływowym Wolnym Kupcem, który wykorzysta swoje ogromne bogactwa, aby wyposażyć się w najnowocześniejszy ekwipunek? A może potężnym Kapitanem Ultramarines, którego mistrzostwo w sztuce wojennej nie ma sobie równych? Albo groźnym Sankcjonowanym Psionikiem, który potrafi wszechstronnie manipulować Osnową? Jakąkolwiek ścieżkę wybierzesz, dziesięć postaci oznacza dziesięć różnych sposobów na czerpanie przyjemności z rozgrywki w grę Relic.

CharSheet-Fan
Aby jeszcze bardziej zwiększyć różnorodność, każda z postaci otrzymuje odmienne premie podczas awansowania na wyższy poziom, rozwijając atrybuty, zyskując dodatkowe zasoby i nowe umiejętności. Intuicyjne plansze postaci zawierają cztery wskaźniki, umieszczone wzdłuż górnej krawędzi każdego arkusza postaci, dzięki którym łatwo śledzić aktualne wartości Siły, Woli, Sprytu i Życia. Zaraz pod wskaźnikami znajduje się perforowany tor z ruchomym plastikowym znacznikiem, pozwalającym w wygodny sposób śledzić aktualny poziom postaci. Mając do dyspozycji te akcesoria, każdy z graczy w prosty i przystępny sposób będzie mógł zanurzyć się w roli swojego futurystycznego alter ego.

 Relic_postac

W oczekiwaniu na wydanie polskiej wersji gry Relic, co jakiś czas będziemy wam przybliżać kolejne elementy, z którymi będziecie mieli możliwość zetknąć się podczas przygód w mrocznej i ponurej przyszłości 41. milenium.