Małe Epickie Podziemia

Opis gry

male_epickie_podziemia_3d_mockup

Małe Epickie Podziemia to kooperacyjny dungeon crawler dla 1-4 graczy gotowych przemierzyć podziemia fantastycznego świata Aughmoore.

W Małych Epickich Podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.
Rozgrywka dzieli się na dwa akty: Podziemia oraz Bossa. W obu gracze muszą przemierzać modularną, zmieniającą się przy każdej rozgrywce planszę i ścigać się z przygasającym w każdej turze światłem pochodni. Gdy ta całkiem zgaśnie, nasi herosi będą na zawsze zagubieni w ciemnościach.
Po sprawdzeniu całego podziemia, oczyszczeniu go ze sługusów i odnalezieniu wejścia do leża, gracze muszą stoczyć wymagającą potyczkę z Bossem. Każdy Boss posiada wyjątkowe zdolności i leże o unikatowym środowisku, ułatwiającym lub utrudniającym walkę w zależności od wykorzystanych umiejętności i pozycji, z jakiej atakuje bohater.

TEDU_Gameplay_Mockup

Zawartość: 8 figurek bohaterów 25 drewnianych elementów 13 drewnianych znaczników 4 kości 28 kart podziemi 26 kart łupów 14 kart zaklęć 6 kart goblinów 8 kart sługusów 8 arkuszy bohaterów 6 arkuszy Bossów 1 arkusz pochodni 1 instrukcja

 

Do pobrania

Materiały marketingowe:

Materiały Marketingowe Małe Epickie Podziemia (3.5 MB)

Male Epickie Podziemia Sesja BoardgameShot (19.0 MB)

Instrukcja (po erracie):

Male Epickie Podziemia Instrukcja (12.3 MB)

Errata i FAQ:

Male Epickie Podziemia Errata I Faq (1.2 MB)