Descent – Strażnicy Bezdennego Siedliska DNŻ

dj_hm_stranicy_bezdennego_siedliska_dnzZestaw kart w polskiej wersji językowej do rozszerzenia Guardians of Deephall Hero and Monster Collection do gry Descent: Wędrówki w Mroku. 2 edycja. Zestaw ten dostępny jest w ramach Druku na Żądanie.

Twierdza znana jako Bezdenne Siedlisko była onegdaj zamieszkiwana przez rozwijającą się prężnie społeczność, jednak teraz pozostaje nieustannie zagrożona inwazją. Kapłani z leżącej poniżej, mrocznej doliny próbują wykorzystać starożytną klątwę, aby zyskać przewagę i zdobyć Bezdenne Siedlisko dla siebie. W miarę jak topnieją szeregi strażników, pozostali mieszkańcy Bezdennego Siedliska oczekują w desperacji na śmiałków, którzy ruszą do walki o ich sprawę, obronią twierdzy i zagwarantują im przetrwanie.

Strażnicy Bezdennego Siedliska stanowią rozszerzenie do gry Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja, wprowadzające do każdej rozgrywki nowych bohaterów oraz potwory. Ponadto zestaw zawiera dwie unikatowe przygody, które można rozegrać osobno, korzystając z zasad podstawowych lub z zasad rozgrywki epickiej, opisanych w instrukcji do gry Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja. Te przygody można również rozgrywać przy użyciu zawartych w rozszerzeniu kart pogłosek oraz kart zaawansowanych przygód.

Ten zestaw zawiera karty i arkusze z rozszerzenia Guardians of Deephall w wersji polskiej.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Descent: Wędrówki w Mroku oraz zestaw Guardians of Deephall Hero and Monster Collection.