Dawno, dawno temu… – trzecia edycja

Opis gry

Dawno_dawno_temu_3rdDawno, dawno temu, w odległej krainie żył sobie sędziwy król. Władca martwił się losami królestwa, które było nękane przez straszliwą bestię i ogłosił, że obrońca krainy zostanie sowicie nagrodzony. Na królewski dwór przybył więc śmiałek…

Dawno, dawno temu…, to wielokrotnie nagradzana gra karciana, w której gracze wspólnie opowiadają historię.

Jeden z graczy wciela się w rolę Narratora i rozpoczyna opowiadanie historii, korzystając przy tym z elementów przedstawionych na jego kartach opowieści i starając się poprowadzić wątek w kierunku swojej karty zakończenia. Jednak inni gracze korzystają ze swoich kart, aby mu przerwać i przejąć rolę narratora.

Zwycięzcą zostaje gracz, który jako pierwszy zużyje swoje karty opowieści i zagra swoją kartę zakończenia. Jednakże celem gry nie jest wygrana, ale wspólne opowiedzenie historii, która wszystkim zapadnie w pamięć!

Edycja rozszerzona zawiera dodatkowo 55 pustych kart, dzięki którym możliwe jest tworzenie własnych elementów i zakończeń historii.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 114 kart opowieści ● 51 kart zakończeń ● 55 pustych kart ● Instrukcja ●

Rozszerzenia

DDT_morskie

Dawno, dawno temu… – Morskie opowieści

Dzięki niniejszemu zestawowi dodatkowemu możecie dodać do swej gry elementy godne prawdziwych wilków morskich.

DDT_rycerskie

Dawno, dawno temu… – Rycerskie opowieści

Dzięki temu zestawowi wprowadzicie do rozgrywki więcej bohaterskich uczynków. Elementy dostępne w tym zestawie dodatkowym powstały na motywach znanych pieśni opowiadających o rycerzach, ich damach serca i turniejach.

DDT_zaczarowane

Dawno, dawno temu… – Zaczarowane opowieści

Niniejszy zestaw dodatkowy pozwala na wprowadzenie do waszych gier jeszcze większego udziału magii.

Do pobrania

Dawno, dawno temu - Instrukcja (1.8 MB)

Galeria