Anioł Śmierci: Kosmiczni Marines. Zestaw 1

AS_kosmiczni_marinesRuszcie do boju ze swoimi braćmi dzięki nowym zespołom kosmicznych Marines!

Kosmiczni Marines – Zestaw 1 składa się z dwóch zupełnie nowych zespołów bitewnych, które są gotowe, aby dołączyć do drużyny badającej wrak Grzechu Potępienia i rzucić się w sam środek rzezi, która toczy się na pokładzie.

Kosmiczni Marines – Zestaw 1 to minidodatek do gry karcianej Anioł Śmierci. Składa się on z dwóch zupełnie nowych zespołów bitewnych oraz odpowiadających im kart akcji. Śmiercionośnego kapelana Raziela cechuje wiara, której nie jest w stanie zachwiać nic na polu bitwy. Natomiast brat Adron już rozgrzewa swoją rakietnicę typu „Cyklon”, aby dokonać dzieła całkowitego zniszczenia. Zawarte w tym dodatku nowe zespoły bitewne można bardzo łatwo dołączyć do tych znajdujących się w podstawowym Aniele Śmierci, aby uzyskać dzięki temu jeszcze większą liczbę opcji.

W zestawie znajduje się także 8 kart zespołów bitewnych, które zastępują znaczniki zespołów bitewnych z gry Anioł Śmierci, sprawiając, że losowanie czy wybieranie zespołów bitewnych jest jeszcze prostsze.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest egzemplarz gry Space Hulk – Anioł Śmierci!

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 2 nowe zespoły bitewne (każdy złożony z 3 kart akcji i 2 kart Kosmicznych Marines) ● 8 kart zespołów bitewnych ● 2 karty z zasadami ●

Sugerowana cena detaliczna – 24,90 zł

Uwaga! To jest dodatek wydawany w systemie „Druk na Żądanie”. Czytaj więcej.