Władca Pierścieni LCG – Ścigacz Snów – Zatopione ruiny

zatopione_ruiny_lotr_dnzWoda w jaskini była ciemna i pełna lodowych odłamków. Bez pancerzy, w jej mroźnych objęciach bohaterowie czuli się nadzy i bezbronni. Najpierw przywiązali linę do jednego ze stalagmitów sterczących z ziemi przy wejściu, ażeby nie zgubić się w odmętach pieczary. Lina nie była jednak nieskończenie długa – z pewnością skończy się, zanim dotrą do sekretnej komnaty, o której wspomniał Sahír.

Zatopione Ruiny to czwarty dodatek z cyklu Ścigacza Snów do Władcy Pierścieni LCG. Po wielu przygodach na morzu, pokonaniu bestii z głębin i odkryciu opanowanej przez Nieumarłych wyspy, bohaterowie w końcu dotarli do Świątyni Oszukanych, gdzie mają nadzieję znaleźć zastosowanie dla tajemniczego klucza. Jednak przeprawa przez zalane przejścia nie będzie łatwym zadaniem.

Zatopione ruiny wprowadzają scenariusz oparty na eksploracji Podwodnych obszarów, w których aż roi się od żyjących tam potworów. W sześćdziesięciu kartach dodatku gracze znajdą także Argalda – bohatera Leśnych elfów oraz po trzy kopie dziewięciu różnych kart graczy, które zostały zaprojektowane w duchu wprowadzonych w Szarej Przystani kart mających dodatkowy efekt, jeśli graczom uda się opłacić go innymi zasobami, niż te, którymi normalnie płacą za kartę.

Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG oraz rozszerzeniSzara Przystań.

Uwaga! Produkt dostępny w systemie Druku na Żądanie. Rozszerzenia te produkowane są innymi technikami niż pozostałe gry. Karty wchodzące w skład tych rozszerzeń drukowane są na innym papierze, w związku z czym mogą różnić się fakturą lub kolorystyką od kart drukowanych w normalny sposób. Rozszerzenia pakowane są w plastikowe pudełka. Zestaw zawiera 60 kart, instrukcja dostępna w wersji cyfrowej (szczegóły wewnątrz opakowania).

Sugerowana cena detaliczna: 69,90 zł