Władca Pierścieni LCG – Ścigacz Snów – Ucieczka Zaklinacza Sztormów

ucieczka_zaklinacza_sztormow_lotr_dnz„Ścigacz Snów” i jego flota pospiesznie opuściły Szarą Przystań i pożeglowały na sprzyjających wiatrach. Ludzie Calphona pracowali z nową siłą, przepełniała ich gorycz i żądza zemsty za śmierć ich lorda. Wróg miał znaczną przewagę, ale bohaterowie poprzysięgli, że korsarze nie uciekną sprawiedliwości.

Ucieczka Zaklinacza Sztormów to pierwszy zestaw przygodowy z cyklu Ścigacz Snów do Władcy Pierścieni LCG. Przygoda rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z Szarej Przystani – bohaterowie dołączają do załogi Ścigacza Snów i innych statków z jej floty i muszą zmierzyć się nie tylko z niespokojnymi wodami wzburzonymi gwałtownymi sztormami, ale także z Zaklinaczem Sztormów – potężnym statkiem korsarzy, dowodzonym przez kapitana Sahíra. Jeśli nie uda im się go dopaść, mogą pożegnać się z ostatnią szansą odnalezienia tajemniczego Númenoru.

Wraz z unikalnym scenariuszem, Ucieczka Zaklinacza Sztormów wprowadza do gry Korsarzy, nowego bohatera i po trzy kopie każdej z dziesięciu nowych wzorów kart graczy. Łącznie 60 nowych kart, które zabiorą bohaterów na rejs przez wzbudzone morze w przygodzie zaprojektowanej tak, aby mogły w niej brać udział drużyny złożone z mniej niż trzech bohaterów. Tak jak pozostałe dodatki z tego cyklu, Ucieczka Zaklinacza Sztormów wzmacnia cechę Gondor, dodaje unikalnych sprzymierzeńców i wydarzenia, które rozwijają mechaniki i tematykę zapoczątkowane w Szarej Przystani.

Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG oraz rozszerzeniSzara Przystań.

Uwaga! Produkt dostępny w systemie Druku na Żądanie. Rozszerzenia te produkowane są innymi technikami niż pozostałe gry. Karty wchodzące w skład tych rozszerzeń drukowane są na innym papierze, w związku z czym mogą różnić się fakturą lub kolorystyką od kart drukowanych w normalny sposób. Rozszerzenia pakowane są w plastikowe pudełka. Zestaw zawiera 60 kart, instrukcja dostępna w wersji cyfrowej (szczegóły wewnątrz opakowania).

Sugerowana cena detaliczna: 69,90 zł