Władca Pierścieni LCG – Ścigacz Snów – Świątynia Oszukanych

swiatynia_oszukanych_lotr_dnzBohaterowie nie wiedzieli, co czekało ich na kursie wytyczonym przez kapitana Sahíra. Ale rzeczywiście: następnego dnia, tuż przed południem, spomiędzy zasłony deszczu na horyzoncie wyłoniła się wyspa. Nie licząc zachodniej plaży, do której zbliżała się flota, wybrzeże wyspy składało się ze stromych klifów i ostrych skał. Spomiędzy pokrywy drzew wystawały zarośnięte ruiny, a na najwyższym wierzchołku wznosiła się olbrzymia świątynia.

Świątynia oszukanych to trzeci dodatek z cyklu Ścigacza Snów, który powiedzie bohaterów na tajemniczą wyspę, podobną do tej, którą odwiedzili w Szarej Przystani. Jakie tajemnice skrywa wyspa? Czy świątynia widoczna w oddali może być związana z czarnym kluczem, który zdobyli bohaterowi, a o który tak zaciekle walczyli korsarze? Wiele tajemnic czeka na odkrycie.

Wraz z unikalnym scenariuszem, Świątynia Oszukanych wprowadza do gry, nowego bohatera – rohańskiego zwiadowcę Elfhelma, który wzmacnia bohaterów posiadających Wierzchowca. Dodatek zawiera także po trzy kopie każdej z dziewięciu nowych wzorów kart graczy i wszystkie karty powiązane z nowym scenariuszem. Łącznie 60 nowych kart, które pozwolą bohaterom wyprawić się na pełną tajemnic ekspedycję. Czy świątynia kryje skarb, czy coś innego, co nigdy nie powinno ujrzeć światła dnia?

Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG oraz rozszerzeniSzara Przystań.

Uwaga! Produkt dostępny w systemie Druku na Żądanie. Rozszerzenia te produkowane są innymi technikami niż pozostałe gry. Karty wchodzące w skład tych rozszerzeń drukowane są na innym papierze, w związku z czym mogą różnić się fakturą lub kolorystyką od kart drukowanych w normalny sposób. Rozszerzenia pakowane są w plastikowe pudełka. Zestaw zawiera 60 kart, instrukcja dostępna w wersji cyfrowej (szczegóły wewnątrz opakowania).

Sugerowana cena detaliczna: 69,90 zł