Władca Pierścieni LCG – Powrót do Mrocznej Puszczy – Koszmarna Talia

powrotKoszmarne Talie do gry karcianej Władca Pierścieni LCG pozwalają po raz kolejny rozegrać znane scenariusze, tym razem w Koszmarnym wariancie rozgrywki. W tym trybie wrogowie są jeszcze bardziej niebezpieczni, obszary mroczniejsze a zasadzki jeszcze bardziej śmiertelne. Każda koszmarna talia zawiera nowe karty spotkań oraz zasady ich wprowadzania przy tworzeniu talii spotkań. Dzięki nim podróż znanymi drogami ponownie będzie dla Was wyzwaniem!

W Powrocie do Mrocznej Puszczy, kilku najznamienitszych bohaterów Śródziemia pojmało Golluma i musi doprowadzić go z powrotem do Mrocznej Puszczy i Gandalfa Szarego. Jednakże to zadanie może się okazać znacznie trudniejsze niż przypuszczali, zwłaszcza z dwudziestoma nowymi kartami z tej koszmarnej talii. Furia Golluma przyciąga uwagę sług Władcy Ciemności i najgroźniejszych drapieżników z Mrocznej Puszczy. Aby wasze zadanie się powiodło musicie pozostać czujni i gotowi do walki.

Ten składający się z 20 kart dodatek do gry karcianej Władca Pierścieni wzmacnia scenariusz „Powrót do Mrocznej Puszczy” z gry podstawowej nowymi koszmarnymi kartami Spotkań, które zostały zaprojektowane z myślą o podwyższeniu poziomu trudności dla doświadczonych graczy. Znajdujące się w tym dodatku nowe karty wrogów, obszarów i podstępów tchną w grę karcianą Władca Pierścieni więcej wyzwań, emocji i poczucia ryzyka.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Władca Pierścieni LCG.

Sugerowana cena detaliczna – 34,90 zł

UWAGA! To jest dodatek wydawany w systemie „Druk na Żądanie”. Czytaj więcej