Władca Pierścieni LCG – Khazad-dûm – Koszmarne Talie

khazad-dum

Koszmarne Talie do gry karcianej Władca Pierścieni LCG pozwalają po raz kolejny rozegrać znane scenariusze, tym razem w Koszmarnym wariancie rozgrywki. W tym trybie wrogowie są jeszcze bardziej niebezpieczni, obszary mroczniejsze a zasadzki jeszcze bardziej śmiertelne. Każda koszmarna talia zawiera nowe karty spotkań oraz zasady ich wprowadzania przy tworzeniu talii spotkań. Dzięki nim podróż znanymi drogami ponownie będzie dla Was wyzwaniem!

Niniejszy zestaw zawiera 3 koszmarne talie, po jednej dla każdego z następujących scenariuszy: „W Otchłań”, „Siódmy Poziom” i „Ucieczka z Morii”, które pozwolą graczom jeszcze raz zmierzyć się z niebezpieczeństwami czyhającymi w mrokach Morii.

Ten składający się z 60 kart dodatek do gry karcianej Władca Pierścieni wzmacnia wszystkie trzy scenariusze z rozszerzenia Khazad-dûm nowymi koszmarnymi kartami Spotkań, które zostały zaprojektowane z myślą o podwyższeniu poziomu trudności dla doświadczonych graczy. Znajdujące się w tym dodatku nowe karty wrogów, obszarów i podstępów tchną w grę karcianą Władca Pierścieni więcej wyzwań, emocji i poczucia ryzyka.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Władca Pierścieni LCG.

Sugerowana cena detaliczna: 94,90 zł

UWAGA! To jest dodatek wydawany w systemie „Druk na Żądanie”. Czytaj więcej