Horror w Arkham: Gra karciana – Powrót przerwanego kręgu

„…wszyscy w Arkham wiedzieli, że to wiedźmie światło Keziah,które pojawiało się w pobliżu Brązowego Jenkinai ducha samej starej czarownicy”.

–H. P. Lovecraft, „Sny w domu wiedźmy”

 

Powrot_do_Przerwanego_Kregu_Mockup_3d — kopiaPrzepowiednia jeszcze się nie wypełniła. Ponownie przeżyjcie emocje kampanii Przerwany krąg z zupełnie nowymi kartami graczy i kartami scenariuszy, które zapewnią zaskakujące wyzwania, oraz z zupełnie nową talią tarota, którą można wykorzystać w dowolnym scenariuszu lub kampanii. Dodatkowo pudełko z tego rozszerzenia może służyć do przechowywania kart z całej kampanii dzięki załączonym separatorom, odpowiadającym wszystkim zestawom spotkań z cyklu Przerwany krąg.
Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

Zawiera talię 22 kart tarota, które mogą zostać wykorzystane w dowolnym scenariuszu lub kampanii do gry Horror w Arkham: Gra karciana. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy gry karcianej Horror w Arkham oraz kampania Przerwany krąg.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
• 84 karty scenariuszy • 26 kart graczy • 38 separatorów • 22 karty tarota • 1 arkusz zasad