X-Wing – Tantive IV

tantive-box-leftPrzełam imperialną blokadę!

Wyposażone w wysokowydajne silniki turbojonowe 11 Girodyne Ter58 i odporny pancerz korwety CR90 są bardzo cenione przez Sojusz Rebeliantów za ich wysoką prędkość podświetlną i wytrzymałość. Uzbrojona w działa turbolaserowe Taim & Bak i potężne projektory pól „Tantive IV” może samodzielnie walczyć, jednak ma na pokładzie kapsuły ratunkowe – na wypadek, gdyby jedynym wyjściem okazała się ewakuacja.

Niniejszy zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne aby dodać do gry 1 statek CR90. CR90 zapewnia rebelianckiej flocie potężne wsparcie, w tym ikonicznych bohaterów takich jak Leia Organa czy Raymus Antilles. Niniejszy zestaw zawiera także złożoną z misji kampanię, która rzuca graczy w samo serce galaktycznej wojny domowej. Poza misjami filmowymi, gracze rebelianccy mogą użyć CR90 w formacie epickim, pozwalającym na starcia ogromnych flot w kosmicznych bitwach na wielką skalę!

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 1 instrukcja ● 1 księga misji ● 48 kart ● 69 żetonów ● 1 wskaźnik manewru ● 1 linijka zasięgu ● 1 arkusz postępu kampanii ● 1 wzornik manewru ● 1 pomalowany plastikowy statek z podstawkami i kolumnami ●

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy X-Wing.