Dust Tactics – Dodatkowe figurki – Związek Sino-Sowiecki

DT035

KV47 Walker (DT 035)

Dodatek ten zawiera jednąmaszynę kroczącą ZSS, która może byc przekształcona w jeden z trzech modeli: Nadya, Natalya albo Natasha – stanowiące czołowe siły zmechanizowanych wojsk ZSS. Te mobilne platformy mogą zrównać z ziemią wrogą piechotę albo zmierzyć się w zażartym starciu maszyn kroczących.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 3 karty jednostek.

SSU Command Squad (DT 036)

Oddział dowodzący ZSS jest gotów aby przejąć dowodzenie na dowolnym polu bitwy. Tych pięciu doskonalne wyszkolonych specjalistów jest uzbrojonych w standardową broń ZSS: PPSh-48 oraz karabin maszynowy DPM, które służą do ochrony medyka, mechanika oraz radiotelegrafisty.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

DT036
DT037

SSU Airborne Transport (DT 037)

MIL MI-45 to podstawowy helikopter-platforma wdrożony do masowej produkcji przez Związek Sino-Sowiecki. Wyposażony jest w wystaczającą siłę ognia, aby poradzić sobie z lekkimi liniami obrony wroga i oczyścić teren dla znajdujących się na jego pokładzie pięciu chińskich ochotników, aby ci mogli przepuścić atak.

Opakowanie zawiera: 6 figurek oraz 2 karty jednostki.

SSU Close Combat Squad (DT 038)

Zaciekłe boje zahartowały tych żołnierzy, czyniąc z nich elitarny oddadział uderzeniowy. Tych pięciu żołnierzy piechoty ZSS pochodzi z dywizji strzelców ZSS. Zostali oni uzbrojeni w potężną, krótkodystansową broń gładkolufową oraz przerażający miotacz ognia. Są mistrzami improwizacji, a każdy członek tego oddziału ma przy sobie koktajl Mołotowa, przeznaczony do podpalenia wrogiej maszyny kroczącej.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

DT038
DT039

SSU Battle Squad (DT 039)

Stanowiący trzon wojsk ZSS pięcioosobowy oddział, jest w stanie wystrzelić na krótki dystansie ogromną chmurę ołowiu przy pomocy standardowej PPSh-48. Dwóch członków oddziału niesie potężne karabiny maszybkowe DPM, które zwiększają zasięg działania żołnierzy oraz sprawiają, że piechota ZSS może zaienić się w przerażającą siłę bojową.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

SSU Specialists (DT 041)

ZSS jest znany z posiadania jednych z najlepszych snajperów i telegrafistów na świecie. Dwuosobowa drużyna obserwacyjna ZSS wykorzystuje zakodowane transmisje do kierowania ostrzałem artyleryjskim, zsyłając w ten sposób śmiercionośny deszcz na swych wrogów. Natomiast dwuosobowy oddział snajperski sieje postrach wśród dowódców Osi i Aliantów – wszystko za sprawą ogromnej skuteczności oraz niepokoju dowódców obecnych na polu bitwy.

Opakowanie zawiera: 4 figurek oraz 2 karty jednostki.

DT041
DT042

SSU Hero Pack (DT 042)

Bohaterowie ZSS to żołnierze o iście nadludzkich umiejętnościach. Są to prawdziwi wysłannicy ludu, żywe legendy, w których drzemie siła militarna o ogromnym potencjale. Dodatek ten zawiera trzech bohaterów ZSS: elitarną Red yanę, Nikolaia – dowódcę czołgów oraz Yakova władającego ogniem.

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 3 karty jednostek.

SSU Commissar’s Squad (DT 045)

Rozkazy rzucane przez Komisarzy postawią w stan gotowości nawet najbardziej niewprawionych rekrutów, czyniąc z nich potężnych wojowników. Ten pięcioosobowy oddział dowodzący wyposażony jest w PPSh-48, bazookę PTRS-47 oraz karabin maszynowy DMP. Działając w grupie jego członkowie są zdolni do przezwyciężenia dowolnego zagrożenia. Natomiast indywidualnie mogą być doskonałymi dowódcami dowolnego oddziału ZSS.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 6 kart jednostek.

DT045
DT046

SSU Airborne Walker Transport (DT 046)

Latająca platforma MIL MI-46 została zaprojektowana do przenoszenia ładunków daleko za linię wroga. Niniejszy dodatek zawiera helikopter MIL MI-46 oraz jedną maszynę kroczącą KV-48, które wspólnie są w stanie pokonać najpotężniejsze z osłon.

Opakowanie zawiera: 2 figurki oraz 4 karty jednostek.

SSU Ground Attack Helicopter (DT 048)

Latająca platforma MIL Mi-45 została w znaczny sposób przebudowana, co uczyniło z niej przerażającą jednostkę wsparcia dla naziemnych jednostek ZSS. Dzięki rezygnacji z przestrzeni ładunkowej na rzecz dodatkowego uzbrojenia ten helikopter szturmowy może oczyścić kluczowe pozycje z jednostek wroga albo zapewnić śmiercionośna odpowiedź na wszelkie problemy, które zrodzą się na polu bitwy.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 4 karty jednostek.

DT048
DT050

Red Guards Antitank Squad (DT 050)

Oddziały przeciwczołgowe są kluczowym elementem współczesnej piechoty, a oddział Red Guards Antitank nie jest wyjątkiem od tej zasady. Ta pięcioosobowa grupa jest wyposażona w dwie PTRS-47 oraz trzy wyrzutnie UGL podczepione do karabinów SMG. Nie ma niczego, czego nie udałoby się zniszczyć tym weteranom, jeśli tylko znajdzie się w ich zasięgu.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

Red Guards Command Squad (DT 051)

Bardziej wybuchowy wariant klasycznego oddziału dowodzącego – pięciu członków Red Guard Command Squad, wyposażonych w UGL oraz PTRS-47. Wytrzymalsi od normalnej jednostki dowodzącej, ci bezlitośni oficerowie i specjaliści sprawiają, że żołnierze wroga trzęsą sie ze strachu jak galareta.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

DT051
DT052

IS-48 Super-Heavy Tank (DT 052)

Ten superciężki czołg SSU może być przygotowany w jednej z dwóch wersji: Lavrentiy Beria albo Karl Marx. Potężnego Lavrentiy Berię wyposażono w miotacz ognia ATO-45, którym może usmażyć dowolny cel, który przetrwa ostrzał z działa 120 mm. Natomiast Karl Marx może skutecznie ochronić zajmowaną pozycję dzięki niszczycielskiej mocy Heavy Tesla Gun, czyniącymz niego jeden z najpotężniejszych na świecie pojazdów naziemnych.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 2 karty jednostek.

Red Guards Assault Squad (DT 053)

Ten pięcioosobowy oddział jest wyposażony w siłę ognia wystarczającą do zniszczenia dowolnej jednostki piechoty, a dzięki koktajlom Mołotowa, nie oprą mu się także umocnione cele w bliskim zasięgu. UGL zamontowane na broni tych żołnierzy sprawiają, że są oni w stanie niszczyć zarówno cele opancerzone jak i nieopancerzone. W szeregach oddziału znajdują się najlepsi żołnierze na świecie, dlatego często można spotkać ich tam, gdzie posiadane przez nich umiejętności, mogą zadać najwięcej obrażeń: na pierwszej linii frontu.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 karta jednostki.

DT053
DT056 IS-5 Heavy Tank (DT 056)

Ten ciężki czołg SSU może być przygotowany w jednej z dwóch wersji: Mao Zedong albo Vladimir Lenin. Zamontowane na modelu Mao Zedong działo Quad 85 mm jest wystarczająco wszechstronne i celne aby zetrzeć na proch maszyny kroczące, piechotę jak i lotnictwo. Natomiast dalekosiężny moździerz modelu Vladimir Lenin może zadawać potężne obrażenia praktycznie każdemu celowi znajdującemu się w dowolnej części pola bitwy.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 2 karty jednostek.

KV-3 Heavy Walker (DT 068)

Oparty na podwoziu uzyskanym ze zdobytego wrogiego Luthera, KV-3 jest najnowszym osiągnięciem w zakresie budowy maszyn kroczących ZSS. Ten KV-3 jest dostępny w dwóch konfiguracjach: jako Babushka, będąca w stanie rozrywać wrogą piechotę dzięki podwójnym karabinom Maxim Gatling oraz jako Matrioshka, której podwójna broń przeciwczołgowa ML-20S może rozpłatać pancerz dowolnego pojazdu.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 2 karty jednostek.

 DT068