Dust Tactics – Dodatkowe figurki – Oś

DT002

Laser Grenadiers (DT 002)

Grenadierzy laserowi reprezentują zupełnie nową generację żołnierzy Osi. Oddział ten składa się z weteranów o nieocenionym doświadczeniu – Sturmgrenadieren odzianych w swój unikalny pancerz. Osławieni dzięki swemu zaawansowanemu treningowi strzeleckiemu oraz naprawdę dobrze rozwiniętym umiejętnościom inżynieryjnym, które sprawiają, że są oni obowiązkowym elementem każdej armii Osi.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

Battle Grenadiers (DT 003)

Oddział bojowych grenadierów składa się z doskonale wyposażonych weteranów uzbrojonych w Panzerschreck, Panzerfausty oraz karabiny szturmowe. Ten zestaw typu premium zawiera także dodatkową figurkę Panzerschreck oraz kartę jednostki Tank Killers, które pozwalają na zamianę grenadierów bojowych w oddział stworzony specjalnie do niszczenia najlepiej opancerzonych czołgów i pojazdów.

Opakowanie zawiera: 6 figurek oraz 2 karty jednostek.

DT003
DT006

Recon Grenadiers (DT 006)

Grenadierzy zwiadowcy to podstawowy oddział rozpoznawczy sił Osi. Wyposażeni w karabiny maszynowe, które potrafią ściąć całe jednostki piechoty, specjalizują się w zmiękczaniu przeciwnika oraz przygotowaniu gruntu dla oddziałów specjalnych, które podążają ich śladem. Do tego mają przy sobie Panzerfaust, na wypadek jakby na ich drodze pojawił się jakiś czołg.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

 

Luther/Ludwig/Lothar (DT 009)

Niniejsze pudełko zawiera jedną maszynę kroczącą Osi, którą można złożyć na jeden z trzech sposobów, w tym do przygotowania najnowszej maszyno kroczącej Osi – Lothara! Jest on wyposażony w potężną broń artyleryjską, która może przeprowadzić atak na dowolne miejsce na polu bitwy. W tym pudełku znajdują się także wszystkie elementy niezbędne do przygotowania maszyn Luther, Ludwig albo Lothar.

Opakowanie zawiera: 1 maszynę kroczącą wraz z 3 opcjami uzbrojenia oraz 3 karty jednostek.

DT009
DT011

Kommandotrupp (DT 011)

Kommandotrupp to specjalny oddział dowodzący Osi, który wprowadza na pole bitwy oficerów, których umiejętności są nieocenione dla każdej armii Osi. Tak jak inni Sturmgrenadiere, Kommandotrupp są wyposażeni w karabiny szturmowe oraz karabin maszynowy. Jednak nie dajcie się zwieść: dzięki swemu doświadczeniu, ta mała grupka potrafi zmienić przebieg całej bitwy. Rozważny generał postara się, aby byli oni dobrze chronieni.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

Special Ops Grenadiers (DT 013)

Special Ops Grenadiers mogą pełnić różnorodne funkcje, a ich celem jest pokrzyżowanie misternych planów Aliantów. Beobachter – obserwatorzy, którzy kryją się na tyłach, specjalizują się w przesyłaniu współrzędnych do jednostek artyleryjskich. Sniper Grenadiers mogą sami wybierać swoje cele i powalać je za jednym strzałem – oficerowie powinni się mieć na baczności! W tym pudełku znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wystawienia na polu bitwy oddziałów Beobachter oraz Sniper Grenadiers.

Opakowanie zawiera: 4 figurki oraz 2 karty jednostek.

DT013
DT016

Heinrich/Hermann (DT 016)

Niniejsze pudełko zawiera jedną maszynę kroczącą Osi, którą można złożyć na jeden z dwóch sposobów, w tym do przygotowania najnowszej maszyno kroczącej Osi – Hermanna! Jest on wyposażony w lasery, które mogą powalić dowolny pojazd wroga. W tym pudełku znajdują się także wszystkie elementy niezbędne do przygotowania maszyn Heinrich lub Hermann.

Opakowanie zawiera: 1 maszynę kroczącą wraz z 2 opcjami uzbrojenia oraz 2 karty jednostek.

Axis Gorillas (DT 018)

Siły Osi zaczęły wykorzystywać w oddziałach szturmowych genetycznie modyfikowane goryle! Są one uzbrojone w śmiercionośne Panzer Glove, które są w stanie zniszczyć nawet najpotężniejsze z czołgów. Te małpy człekokształtne należą do najszybszych jednostek, które mogą znaleźć się na polu bitwy. Wystarczy dodać do nich bohatera, a ich prędkość ataku rośnie jeszcze bardziej!

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 1 kartę jednostki.

DT018
DT020

Axis Zombies (DT 020)

Siły Osi zaczęły wykorzystywać w oddziałach szturmowych przerażających nieumarłych zombie! Są oni uzbrojeni w śmiercionośne Panzer Glove, które są w stanie zniszczyć nawet najpotężniejsze z czołgów. Te chodzące ludzkie zwłoki należą do najszybszych jednostek, które mogą znaleźć się na polu bitwy. Wystarczy dodać do nich bohatera, a ich prędkość ataku rośnie jeszcze bardziej!

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

Königsluther/Stormkönig (DT 026)

Dodatek ten zawiera jedną maszynę kroczącą wojsk Osi, która może być przekształcona w jeden z dwóch modeli: Königsluther albo Stormkönig – dwie najpotężniejsze maszyny kroczące w arsenale wojsk Osi. Te mobilne składy broni pod swoimi stopami potrafią miażdżyć bunkry, a przy pomocy ciężkich dział zamontowanych na grzbiecie niszczyć wszystko, co stanie im na drodze..

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 2 karty jednostek.

DT026
DT028

Stefan/TotenMeister/Grenadier X (DT 028)

W tym pudełku znajdują się trzej najsławniejsi bohaterowie wojsk Osi: Stefan, TotenMeister oraz Grenadier X. Ich zdolności przywódcze oraz doświadczenie nabyte w niezliczonych bitwach stanowią nieocenione wsparcie dla każdej jednostki Osi.

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 3 karty jednostek.

Heavy Recon Grenadiers (DT 030)

Każdy członek drużyny ciężkich grenadierów zwiadowców posiada podwójny CKM, za pomocą którego może zasypać chmurą ołowiu każdego wroga, który będzie na tyle nierozważny, aby wejść mu w drogę. Dzięki swemu dodatkowemu ciężkiemu opancerzeniu grenadierzy stanowią niezwykle potężną siłę!

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 1 kartę jednostki.

DT030
DT032

Heavy Kommandotrupp (DT 032)

Oddział Heavy Komandotrupp składa się z oficerów specjalizujących się w dowodzeniu jednostkami opancerzonymi. Tych doświadczonych weteranów zawsze można znaleźć w ogniu walki, gdzie przy pomocy swoich podwójnych ciężkich karabinów maszynowych oraz wyrzutni Fliegerfaust mogą ranić każdy cel, który znajdzie się w ich zasięgu.

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 1 kartę jednostek

Panzer-Kamplaufer III (DT 047)

Niemieccy inżynierowie mogą być dumni ze swojej najnowszej pancernej maszyny kroczącej, któa zaczęła pojawiać się na polach bitwy od 1947 roku. Dodatek ten zawiera jedną maszynę kroczącą Osi, która może być przekształcona w jeden z dwóch modeli: Flamm-Luther albo Wotan. Wotan zawiera wyposażenie pozwalające na przygotowanie go w wersji standardowej oraz cieżko opancerzonej.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 3 karty jednostek.

DT047
DT054

Heavy Antitank Grenadiers (DT 054)

Dzięki swej potężnej broni przeciwczołgowej to trio jest zdolne zadać ogromne obrażenia dowolnej opancerzonej jednostce wroga. Po zajęciu snajperskiej pozycji mogą skutecznie osłabić piechotę wroga dzięki nieograniczonemu zasięgowi karabinu PaK 7,5, a karzącej mocy Laser Kanone, w którego mogą zostać wyposażeni Laser-Jagdgrenadiere może się oprzeć niewiele rzeczy.

Opakowanie zawiera: 2 figurki oraz 2 karty jednostek.

Axis Armored Transport (DT 059)

Ten transportowiec może być wykorzystywany w dwóch konfiguracjach: jako pojazd dowodzenia o silnym potencjale albo jako wytrzymały wóz do transportu wojsk. W twierdzy brakło miejsca na dodatkowy oddział? Żołnierze mogą być transportowani na zewnątrz pojazdu o przeprowadzać atak w trakcie jazdy. Nic dziwnego, że grupy bitewne Osi z całego świata zgłaszają zapotrzebowanie na te maszyny.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 2 karty jednostek.

DT059