Dust Tactics – Dodatkowe figurki – Alianci

DT004

BBQ Squad (DT 004)

Niniejszy BBQ Squad specjalizuje się w walce na krótkim dystansie z żołnierzami piechoty oraz opancerzonymi pojazdami. Znani dzięki swym zaciekłym Shotgunom Rangersi mają przy sobie także miotacz ognia, który pomoże im rozprawić się z silnie opancerzonymi celami. Jednak najgroźniejsze dla przeciwników są ładunki Demo Charge – małe pakunki wypełnione materiałami wybuchowymi, które są w stanie poradzić sobie z dowolnym zagrożeniem obecnym na polu bitwy.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

The Gunners (DT 005)

Kanonierzy to najbardziej wszechstronni żołnierze, których Alianci mają do swojej dyspozycji. Wyposażeni są w UGL oraz Bazookę. Ten zestaw typu premium zawiera także dodatkową figurkę z Bazooką oraz kartę jednostki Bot Hunters, które pozwalają na zamianę Kanonierów w oddział stworzony specjalnie do niszczenia najlepiej opancerzonych czołgów i pojazdów.

Opakowanie zawiera: 6 figurek oraz 2 karty jednostek.

DT005
DT007

Recon Boys (DT 007)

„Chłopaki ze zwiadu” doskonale realizują swoje podstawowe zadania: zbadać, zinfiltrować oraz pojmać. Ich szybkość pozwala im na szybkie wyszukiwanie osłon lub przejmowanie kontroli nad punktami strategicznymi i nadrabia ich niewielką siłę ognia. Recon Boys mają przy sobie karabiny maszynowe Victory, którymi mogą położyć pokosem wrogie jednostki, jednak nie mają przy sobie niczego, co pomogłoby im w walce z czołgami, dlatego należy uważać, aby nie zostawić ich sam na sam z opancerzonymi jednostkami.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

Hot Dog/Pounder/Steel rain/Mickey (DT 010)

Niniejsze pudełko zawiera jedną aliancką maszynę kroczącą, którą można złożyć na jeden z czterech sposobów, w tym do przygotowania najnowszej alianckich maszyny kroczącej – Steel Rain! Jest ona wyposażona w potężną broń artyleryjską, która może przeprowadzić atak na dowolne miejsce na polu bitwy. W tym pudełku znajdują się wszystkie elementy niezbędne do przygotowania maszyn Pounder, Hot Dog, Mickey albo Steel Rain.

Opakowanie zawiera: 1 maszynę kroczącą wraz z 4 opcjami uzbrojenia oraz 4 karty jednostek.

DT010
DT012

The Boss (DT 012)

Ten oddział alianckich oficerów jest wprowadzany na pole bitwy, aby upewnić się, że każdy rozkaz jest wykonywany w sposób perfekcyjny. Tak jak inni Rangersi, oddział The Boss jest wyposażony w karabiny szturmowe oraz karabin maszynowy. Znani dzięki swym ogromnym zdolnościom przywódczym stanowią siłę, którą należy chronić za wszelką cenę.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

Special Ops Rangers (DT 014)

Special Ops Rangers mogą pełnić różnorodne funkcje, a ich celem jest pokrzyżowanie misternych planów Osi. 13 Foxtrot – obserwatorzy, którzy kryją się na tyłach, specjalizują się w przesyłaniu współrzędnych do jednostek artyleryjskich. Crack Shots to snajperzy, którzy mogą sami wybierać swoje cele i powalać je za jednym strzałem – oficerowie powinni się mieć na baczności! W tym pudełku znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wystawienia na polu bitwy oddziałów 13 Foxtrott oraz Crack Shots.

Opakowanie zawiera: 4 figurki oraz 2 karty jednostek.

DT014
DT017

Wildfire/Honey (DT 017)

Niniejsze pudełko zawiera jedną aliancką maszynę kroczącą, którą można złożyć na jeden z dwóch sposobów, w tym do przygotowania najnowszej maszyno kroczącej Aliantów – the Honey! Jest ona wyposażona w phasery, które mogą powalić dowolny pojazd wroga. W tym pudełku znajdują się także wszystkie elementy niezbędne do przygotowania maszyn Wildfire lub The Honey.

Opakowanie zawiera: 1 maszynę kroczącą wraz z 2 opcjami uzbrojenia oraz 2 karty jednostek.

Grim Reapers (DT 019)

Upiorni Żniwiarze reprezentują zupełnie nową generację alianckiej piechoty. Wyposażeni w plecaki rakietowe śmigają nad polem bitwy i ostrzeliwują wrogów, których mają pod sobą. Uzbrojeni są w dwulufowe karabiny maszynowe oraz osławione, przebijające pancerze Rocket Punch. Grim Reapers należą do najszybszych jednostek, które mogą znaleźć się na polu bitwy.

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 1 kartę jednostki.

DT019
DT021 Tank Busters (DT 021)

Pogromcy czołgów reprezentują zupełnie nową generację alianckiej piechoty. Wyposażeni w plecaki rakietowe śmigają nad polem bitwy i i ostrzeliwują wrogów, których mają pod sobą. Uzbrojeni są w dwulufowe karabiny maszynowe oraz osławione, przebijające pancerze Rocket Punch. Tank Busters należą do najszybszych jednostek, które mogą znaleźć się na polu bitwy.

Opakowanie zawiera: 5 figurek oraz 1 kartę jednostki.

Punisher/Fireball (DT 027)

Dodatek ten zawiera jedną aliancką maszynę kroczącą, która może być przekształcona w jeden z dwóch modeli: Punisher albo Fireball – dwie najpotężniejsze maszyny kroczące w arsenale wojsk alianckich. Te mobilne składy broni mogą zadać ogromną liczbę obrażeń, jednocześnie bezpiecznie przewożąc żołnierzy na pole bitwy.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 2 karty jednostek.

DT027
DT029

Action Jackson/ The Priest/ Johnny One-Eye (DT 029)

W tym pudełku znajdują się trzej najsławniejsi bohaterowie wojsk alianckich: Johnny One-Eye, Action Jackson oraz The Priest. Ich zdolności przywódcze oraz doświadczenie nabyte w niezliczonych bitwach stanowią nieocenione wsparcie dla każdej jednostki Aliantów.

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 3 karty jednostek

Red Devils (DT 031)

„Czerwone Diabły” to elitarny oddział, wyposażony w broń najnowszej generacji: Phasery. Czerwone Diabły stanowią jedną z najbardziej śmiercionośnych jednostek alianckiej piechoty. Dzięki swej broni mogą atakować zarówno żołnierzy, jak i pojazdy – nikt nie jest w stanie oprzeć się sile ich ognia.

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 1 kartę jednostki

DT031
DT033

Corps Officers (DT 033)

Oddział Corps Officers składa się z oficerów specjalizujących się w dowodzeniu jednostkami opancerzonymi. Tych doświadczonych weteranów zawsze można znaleźć w ogniu walki, gdzie przy pomocy swoich podwójnych ciężkich karabinów maszynowych oraz miotaczy ognia mogą ranić każdy cel, który znajdzie się w ich zasięgu.

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 1 kartę jednostek

MCW M3 Walker (DT 043)

ASOCOM ujawniło nowy czołg – M3! Dodatek ten zawiera jedną aliancką maszynę kroczącą, która może być przekształcona w jeden z dwóch modeli: Rattler albo Cobra. Siły wroga zostaną zaskoczone tym, że te maszyny kroczące są przygotowane do poruszania się w środowisku wodnym, dzięki czemu mogą wyłaniać się z oceanów, jezior i rzek podczas przeprowadzania błyskawicznych manewrów niezbędnych do przygotowania zasadzek.

Opakowanie zawiera: 1 figurkę oraz 4 karty jednostek.

DT043
DT055

British Commandos Kill Squad (DT 055)

Nikt nie może czuć się bezpieczny, kiedy przyjdzie mu się zmierzyć z oddziałem zabójczego brytyjskiego komando. Ich karabiny 50W Phaser ignorują dowolne typy osłon, co sprawia, że ten przeciwpiechotny oddział może być śmiercionośny także dla okopanych wrogów. W pudełku tym znajdują się także trzy dodatkowe głowy oraz druga karta jednostki, które pozwalają na zmianę trzyosobowego komando na jego odpowiednik z francuskiej Legii Cudzoziemskiej.

Opakowanie zawiera: 3 figurki oraz 2 karty jednostek.