Dust Tactics

Opis gry

Dust_pudelko_prawyJest rok 1947. Wojna, która rozpoczęła się osiem lat temu inwazją Niemiec na Polskę trwa nadal. Konflikt rozprzestrzenił się na cały świat, a tylko kilka krajów zachowało swego rodzaju neutralność. Na frontach rozsianych po całym globie trzy supermocarstwa toczą ze sobą boje, aby przejąć kontrolę nad rewolucyjnym źródłem mocy. Elitarne jednostki i wojenne roboty toczą krwawe bitwy nie chcąc dopuścić przeciwników do źródła mocy…

Dust Tactics przenosi graczy do alternatywnej rzeczywistości, w której II Wojna Światowa trwa nadal. W latach ’40, dzięki odnalezionych obcym źródłom mocy, wojna przybrała zupełnie inny wymiar. Teraz głównym powodem sporu są złoża rzadkich minerałów, których posiadanie może zaważyć o losach całej wojny.

Dust Tactics to taktyczna gra figurkowa dla 2-4 graczy osadzona w barwnym uniwersum, którego twórcą jest Paolo Parente.

Polska edycja Dust Tactics oparta jest o poprawioną edycję angielską, uwzględniającą zmiany w zasadach, w tym nowy system punktów armii, pierwotnie zarezerwowany dla rozgrywek turniejowych.

Zestaw Dust Tactics to idealne wprowadzenie dla nowych graczy, którzy wcześniej nie mieli okazji poznać jak wygląda walka w alternatywnej rzeczywistości lat czterdziestych ubiegłego wieku.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● zupełnie nowe, nigdy wcześniej nie prezentowane figurki ● zaktualizowana instrukcja ● księga scenariuszy „Most do zwycięstwa” ● sześć specjalnych kości ● 2 dwustronne arkusze z mapami ● 10 kart jednostek ● 9 dwustronnych żetonów niebezpieczeństw ● 2 skrzynie z amunicją ● 2 pułapki przeciwczołgowe ●

figurki_podstawka(1)

Dodatki

Dodatkowe figurki

alianci Os ssu-logo
Alianci Związek Sino-Sowiecki

 


 

Inne rozszerzenia

Dust-Tactics-Unit-Card-Upgrade-Pack

Unit Card Upgrade Pack (DT023)

Wprowadź swoje wojska z gry Dust Tactics na nowy poziom!

dust-tactics-terrain-tile-set

Zestaw dodatkowych terenów

Rozbuduj pole bitwy i wyślij wojska na nowe misje!

 

DT040

Building Accessory Pack

Wprowadź do rozgrywki walkę miejską!

Do pobrania

Dust Tactics - Instrukcja (35.7 MB)