11 stycznia 2019

Gra o Tron: Matka Smoków – przedsprzedaż!

matka_smokow_box_3d

Na przełomie stycznia i lutego swoją premierę będzie miało rozszerzenie Matka Smoków do bestsellerowej gry planszowej Gra o Tron. W związku z tym,  planujemy specjalną ofertę przedsprzedażową.  W ramach tej oferty do każdego egzemplarza rozszerzenia Matka Smoków, zamówionego w przedsprzedaży, będziemy dokładać 5 drewnianych żetonów Siły Smoków, wykorzystywanych podczas rozgrywek, w których udział bierze wprowadzony przez rozszerzenie Matka Smoków Ród Targaryenów.

żetony_matka_smoków

*Ostateczny wygląd elementów może ulec zmianie.

Grę możecie zamówić w sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym.

O dokładnej dacie premiery będziemy Was informować w kolejnych newsach.

Świat planszowej Gry o Tron rozszerzy się o nowy kontynent. Na nowym fragmencie mapy, który łączy się z oryginalną planszą, przedstawiono Wolne Miasta Essos. Matka Smoków rozszerza działania wojenne między innymi na Braavos, Volantis i Pentos, które jest początkowym miastem Targaryenów.

Matka smoków wprowadza do gry nie tylko rosnących w siłę Targaryenów, ale także ród Arrynów. Dzięki nakładce na fragment mapy przedstawiający Orle Gniazdo i nowym kartom postaci będziecie mogli wykorzystać nowy ród w swoich walkach o Żelazny Tron i zwiększy liczbę graczy biorących jednocześnie udział w grze do ośmiu.