11 czerwca 2019

Gra o Tron: Gra Planszowa – nowe FAQ już dostępne!

Wasze intrygi w celu zdobycia wpływów w Westeros mogą nierzadko prowadzić do sytuacji, które wymagają wyjaśnienia. Z przyjemnością publikujemy zaktualizowany dokument erraty i najczęściej zadawanych pytań do planszowej Gry o Tron jak również rozszerzeń Taniec ze Smokami, Uczta dla Wron oraz Matka Smoków. Dodatki oraz zmiany względem poprzedniej wersji zostały zaznaczone na niebiesko. Dokument znajdziecie do pobrania tutaj.

faq_got_600

Zbierają się armie, niebo zasnuły kruki. Starcie królów jest nieuniknione.

Gra planszowa Gra o Tron oparta na bestsellerowej sadze fantasy Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R. Martina, pozwala graczom wcielić się w przywódców wielkich Rodów Westeros i wziąć udział w epickich zmaganiach o Żelazny Tron. Zanurzcie się w grze pełnej zawiłych intryg, wielkich bitew, dyplomacji i niesamowitego klimatu Pieśni Lodu i Ognia.

Ta rozszerzona druga edycja gry planszowej zawiera szereg ulepszeń. Łączy w sobie elementy z wcześniejszych dodatków w tym porty, garnizony, karty Dzikich i machiny oblężnicze. Oprócz tego wprowadza udogodnienia i nowe rozwiązania: zasłonki, za którymi gracze mogą skrywać swoje pieczołowicie uknute plany i nowe karty Losów Bitew oddające niebezpieczeństwa wojny.